Tipadam Dizi ve Film Yorumları

2 Temmuz 2009 Perşembe

Vodafone İnternet Kampanyası


Vodefone internet kampanyası!Vodafone kullanıcılarına vodafone'den süper ve hesapli bir internet kampanyasi.Telsim'i ilk devraldığında vodafone pek fazla kampanya yapmıyordu fakat bu sefer telefondan internete girmek isteyenler için güzel bir kampanya yaptılar bu kampanya ile az kontörle telefondan daha çok internete girmeyi sağlıyor.Vodefone'den kontörlü hat kullanıcıları için internete girme 200kb sadece 1 kontor ve faturalı hat kullanıcıları için 100kb 9krş olarak ücretlendirilmiştir.

Vodafone'nin bu hesaplı internet tarifisine geçmek için ilk önce vodafone web sitesine üye olmanız gerekmekte.Üyelik ücretsizdir.Üye olduktan sonra buradan my vodafone'ye giriş yapmanız gerekecek.

Giriş yaptıktan sonra sol taraftan Hat İşlemlerim yazısına tıklayacaksınız daha sonrada Servis Tercihlerim yazısına tıklayacaksınız ve karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa gelecek.


Yukarıdaki resimde de ok işareti ile gösterdiğim sondan üçüncü sırada bulunan GPRS Hacimli yazısının karşısındaki harfe bakacaz eğer H varsa değiştir yapacaz ve onu E yapacaz.Fakat GPRS Hacimli yazısının karşısında E varsa değiştir deyip önce H yapacaz daha sonra tekrar E yapacaz bunu yapmamızın sebebi vodafone'den onay mesajının gelmesini sağlamak.Onay mesajı geldikten sonra artık hesaplı bir şekilde 200kb internet harcamanızda sadece 1 kontör gidecektir zaten size gelen mesajda bunu belirtecekler hadi sürün internet keyfini :=)

Not : Kampanya henüz çok yeni o yüzden tam ayrıntıları bilmiyoruz.Mesela internete bir girişte 200kb olana kadar 1 kontör gitti ama 200kb değil 90kb gitti diyelim kalan 60kb daha sonra girersek ve 200kb tamamlarsak acaba 2 kontör mü 1 kontör mü gider gibi ayrıntıları bilmiyoruz o yüzden kampanya biraz daha ilerlesin herşeyi tam görmek açısından onadan sonra herşey tam yerine oturduktan sonra kullanın bence.
Vodafone İnternet Kampanyası
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top