Tipadam Dizi ve Film Yorumları

21 Kasım 2009 Cumartesi

Beşiktaş Güle Oynaya 3-0Beşiktaş ile fenerbahçe arasında oynanan maçta mükemmel bir tribün şov ve bunun yanında iyi mücadele eden bir beşiktaş vardı.Fakat Fenerbahçe için aynı şeyleri söylememiz mümkün değildi çünkü sahada sanki her gün maç yapan ve bu maçlarda bitkin düşmüş,hiç futbol oynamak istemeyen bir Fenerbahçe vardı.

Bu sezon Fenerbahçe pek iyi bir futbol sergileyememesine rağmen bu kadar kötü oynamasına gerçekten çok şaşırdım ve hala şaşkınım fakat bu futbolun en büyük sebebi Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Daum'dur.Bu benim düşüncem tabi ama hayatımda bu kadar kötü bir teknik direktör ne gördüm ne duydum!Elinde Özer gibi Semih gibi futbolcular varken sen gidiyorsun sağ kanat oyuncusunu forvete,sağ bek oynayan oyuncunu gidip orta saha oynatırsan olacağı budur!Ayrıca bu futbolcuların kariyerleriyle de oynaması cabası!Neyse daha fazla uzatmadan bugun adam gibi oynayan tek futbolcu tabi bu Fenerbahçe için geçerli o da Gökhan Gönül'dü.Tek başına sağ tarafın yükünü kaldırdı,deli gibi koşturdu yine müthiş bir futbol sergiledi...

Beşiktaş ise zirve yarışında bende varım demek için kazanmak zorundaydı ve bunu da başardı.Beşiktaş'ı tebrik ediyorum ve inşallah bundan sonra çekişmeli bir lig izlemek umuduyla yazımı bitiriyorum :)

Bu arada bir son dakika haberinide size bildirmek istiyorum.Derbide sakatlanan Emre Belezoğlu'nun 1 ay sahalardan uzak olacağı açıklandı...
Beşiktaş Güle Oynaya 3-0
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

  1. evet sana katılıyorum daumun en büyük eksiklerinden biri de gençlere kendilerini göstermeleri için şans tanımaması

    YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top