Tipadam Dizi ve Film Yorumları

6 Kasım 2009 Cuma

Flaş!.. Fenerbahçe ünlü yıldızını yolladı


Fenerbahçe Ülker'de beklenen gelişme..

Sarı-Lacivertli kulüp, geçtiğimiz hafta içinde oynanan Asvel karşılaşması sonrasında coach Tanjeviç'le tartışan ve Banvit maçı öncesindeki antrenmana mazeretsiz gelmediği için kadrodışı bırakılan yıldız oyuncusu Willie Solomon ile yollarını ayırdı..

Sarı-Lacivertli ekibin hem 100'üncü, hem de bir sonraki sezondaki şampiyonluklarında büyük pay sahibi olan, ancak Tanjeviç'le yaşadığı sorunlar nedeniyle geçen sene ülkesine dönen Amerikalı yıldız sezon ortasında taraftar baskısı nedeniyle yeniden kadroya dahil olmuştu..

Fenerbahçeli yöneticiler Solomon'un yokluğunda yola Grear-Mrsiç ikilisiyle devam edeceklerini açıklarlarken, pazar günkü Efes Pilsen ve önümüzdeki hafta içi Eurolig'de oynanacak Montepaschi Siena karşılaşmaları sonrasında durumun netlik kazanacağı öğrenildi.

Bu arada yıllık 1 milyon dolar alan Solomon'un kulüpten 700 bin dolar civarında alacağı bulunduğu ''Garanti kontrat'' nedeniyle bu paranın tamamının kendisine ödeneceği belirtildi.

Kaynak : hurriyet.com.tr
Flaş!.. Fenerbahçe ünlü yıldızını yolladı
  • Başlık : Flaş!.. Fenerbahçe ünlü yıldızını yolladı
  • Yazar :
  • Tarih: Cuma, Kasım 06, 2009
  • Etiketler :
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top