Tipadam Dizi ve Film Yorumları

28 Kasım 2009 Cumartesi

Paşa Paşa Galibiyet !Dün Galatasaray bugun ise Fenerbahçe mağlup oldu.Bu sonuçlarla Fenerbahçe yine lider ama bu futbolla ne Galatasaray'dan ne de Fenerbahçe'den hiç bir şey olmaz.Acayip bir şekilde sinirliyim Fenerbahçe'ye hem kaybettiği için hemde canlıdan gittik 4.5 gol üstüne bastık ama ne oldu Semih ve Guiza ikilisi kaçırdıkça kaçırdı!Hele Kasımpaşalı futbolcular o kadar kaçırdı ki en sonunda ağzıma geleni söyledim.

Şuan da Fenerbahçe'nin 31 puanı , Galatasaray'ın 29 puanı ve Beşiktaşın 27 puanı bulunuyor.Beşiktaş pazar günü kazansa bile puanı 30 olacak ve Fenerbahçe lider kalacak.Fakat bir takım bu kadar mı kötü oynar bu kadar mı isteksiz olur!Hele o kaleci Volkan o yediği ilk gole inanamadım ya nasıl bir goldü o!Dışarı giden topu gitti içeri aldı ve boş kaleye gol atılmasını sağladı!Ha bu arada şunu da söylemeden geçemeyeceğim Kasımpaşa'nın attığı 3.gol de %100 ofsayttı fakat hakem yine göremedi!..

Neyse arkadaşlar daha fazla ne diyeceğimi bilemiyorum çok kötü bir karşılaşma sonucu Kasımpaşa 3-1 kazanmayı bildi.Tabi şöyle birşey de var hep Fenerbahçe'nin berbat futbolunu falan anlattım ama Kasımpaşa'nın da o müthiş mücadelesini unutmamak lazım.Vallahi helal olsun geçen hafta Trabzon'u bu hafta da Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup etmeyi başardılar.

Fenerbahçe'nin kaybettiği birşey olmadı yine lider fakat bu futbolla ilk 5'e girerler mi işte o merak konusu?Tabi bu yazdıklarım Galatasaray içinde geçerli!Çok ilginçtir ki Galatasaray yada Fenerbahçe ne zaman puan kaybo yaşarsa diğer takımda puan kaybı yaşıyor biraz araştırırsanız bunu fark edebilirsiniz ( Bu Fenerbahçe ile Galatasaray arasındadır).

Bakalım daha neler göreceğiz ...

Paşa Paşa Galibiyet !
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top