Tipadam Dizi ve Film Yorumları

8 Kasım 2009 Pazar

Türkler Video Hazırladı İspanyollar Çıldırdı!


Türkler tarafından hazırlanan, golcü oyuncuyu alaya alan videoyu Marca Gazetesi internet sitesinde izleyen İspanyollar, büyük tepki gösterdi.


Daniel Güiza hakkındaki polemikler bitmek bilmiyor. Kaçırdığı gollerle taraftara saç baş yolduran ünlü forvetin, Türkiye’de çekilen ve internete “Güiza’nın keşfedildiği maç görüntüleri” adı altında verilen komik videoyu İspanyol spor gazetesi Marca yayınladı. Gazetenin “Oyunun dışı” başlığıyla yer alan bölümde yayınladığı videoda Güiza’nın ‘ti’ye alınmasını küçük bir kesim eğlenceli bulurken, sert tepki gösterenler de oldu.
Sitede, “Güiza’yı eleştiren Türkler kendi milli takımlarına baksınlar. Onun oynadığı ülke Dünya Kupası’na gidiyor ama Türkiye orada yok”, “Evet, o kadar iyi forvetleri var ki, onları Dünya Kupası’na götürdü. Ama Playstation Dünya Kupası’na”, “Önce kendi golcüleri Nihat’a baksınlar. 1 sene gol atamadı, La Liga’da en son ne zaman gol attığını hatırlamıyorum,1 yıl atamadı ama biz hiç bir şey söylemedik!” yorumları dikkat çekti.

Türkler Video Hazırladı İspanyollar Çıldırdı!
 • Başlık : Türkler Video Hazırladı İspanyollar Çıldırdı!
 • Yazar :
 • Tarih: Pazar, Kasım 08, 2009
 • Etiketler :
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

2 yorum:

 1. bu ispanyollarda şakadan hiç anlamıyorlarmış :)

  YanıtlaSil
 2. Haklısın valla ben çok beğendim ya guizayı severim ama adamlar çok iyi yapmışlar :) yalnız ispanyolların da nihat için söyledikleri çok doğru ;) o bakımdan da düşünmemiz gerekiyor ..

  YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top