Tipadam Dizi ve Film Yorumları

28 Ocak 2010 Perşembe

Fenerbahçe'de Mancini Gerçeği!Duyumlarıma göre Fenerbahçe ilk defa gerçekten yararlı bir transfer yapmak istemiş ama direkten dönmüş!Sakın yanlış anlamayın o yararlı transfer Mancini falan değil İnter'in gelecek vaat eden 19 yaşındaki yıldız oyuncusu Balotelli'yi tranfer etmeye çalışmışız..Ama o da işe yaramamış ki tam yöneticiler anlaştı tamam bu transfer bitti derken İnter'in teknik direktörü Mourinho genç oyuncunun takımda kalmasını ve kesinlikle gönderilmemesini istemiş!..

Bunun üzerine İnter'in yöneticileri Fenerbahçe'ye Mancini'yi önermişler fakat Balotelli'de inat eden yöneticiler Mancini teklifini reddetmiş..Çok ilginçtir ki Fenerbahçe gerçekten Mancini gibi bir yıldızı reddetmiş ben hala şaşkınlık içerisindeyim!

Fenerbahçe, Brezilyalı futbolcuyu istemediğini İtalyan yönetime söyleyerek onları da şaşırttı! Avrupa standartlarının çok üstünde oyun stili olan Mancini’yi istemediklerini kendisi de söyleyen bir Fenerbahçe yöneticisi, isminin gizli kalması şartıyla şu ilginç açıklamaları yapmış:

‘AH DÜNYA KUPASI’

“BİZ İtalyanlar’ın bir futbolcusunu istedik. Uzunca bir süre de pazarlık ettik ama gerçekleşmedi. Sonra Mancini’yi önerdiler ama bu kez de biz istemedik. Şu sıralar biz kimi istesek çok yüksek rakamlar telaffuz edilmeye başlanıyor. Avrupa’daki Brezilyalılar’ın da aklı fikri milli takım. Hepsi Afrika’daki dünya kupasında oynamak istiyor. 36 yaşındaki Roberto Carlos bile sırf bu nedenle bizden ayrılıp Brezilya’ya gitti. Görünen o ki bu saatten sonra arzuladığımız iyi bir transferi yapmamız zor. Çünkü gelecek oyuncunun fatura sı yüksek olacak.”

Fenerbahçe'de Mancini Gerçeği!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top