Tipadam Dizi ve Film Yorumları

24 Ocak 2010 Pazar

Galatasaray : 1 Gaziantepspor : 0Maça başlarken Galatasaray'ın mutlak galibiyet için sahaya çıkacağını biliyordum.Çünkü bana göre bu ligin sadece 2 şampiyonu var onlardan biri Galatasaray diğeri ise Fenerbahçe..Fenerbahçe'nin kazandığı hafta Galatasaray'da puan kaybetme gibi bir durumun olması söz konusu bile olamazdı çünkü eğer öyle bir durum olsaydı arada ki puan farkı 4 e kadar çıkardı ki bu fark şuanda çok önemli..

Beşiktaş'ın pek iddaalı olmadığı bir sezonda liderlik için yarışan 2 takımdan biri olan Galatasaray bugün pek iyi oynayamadı..Zayıf rakibi karşısında bir çok gol pozisyonunu değerlendiremeyen Galatasaray 76. dakika'da bir duran toptan golü buldu.Gaziantepli futbolcuların arka tarafta Mustafa Sarp'ı unutmaları onlara çok ağıra patladı..Arda'nın kullandığı serbest vuruşta çok yakın mesafeden güzel bir vuruşla takımına galibiyeti Mustafa Sarp getirdi..Fakat önemli olan bu golü Galatasaray'a hediye eden Antepli futbolculardı..Uzatmalarla birlikte tam 55 dakika 10 kişi oynayan Gaziantepspor çok iyi direndi fakat yaptıkları bir hata sonucu maçı kaybettiler.

Tabi Galatasaraylı futbolcuları da kutlamak lazım hepsi mücadele etti tabi Nonda dışında.Bir penaltı ve bir çok gol pozisyonu kaçıran futbolcu penaltıyı kaçırınca da taraftarlarca yuhalandı fakat Galatasaray teknik direktörü bunlara aldırış etmeyerek moralsiz futbolcuyu anlamsız bir şekilde oyunda tuttu..

Yeni transfer Jo'da bugun son 25 dakika sahada yerini aldı.İlk 5-10 dakika hırslı bir oyun sergileyen futbolcu ilk önce herkesi sevindirirken daha sonra bence herkesi üzdü çünkü pek iyi performans sergileyemedi..Tabi takıma daha yeni gelmesi ve oyuna sonradan girmesi bunun nedenleri arasında olabilir artık gelecek maçlarda Jo'yu da izleyip göreceğiz..Galatasaray'ı tebrik ediyorum ve ligteki mücadelelerin kızışmasını sağlamasından dolayı yani bu galibiyetinden dolayı ayrı bir teşekkürediyorum :)

Her iki takıma da başarılar diliyorum..

Galatasaray : 1 Gaziantepspor : 0
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. nonda konusunda bende aynı fikirdeyim bence artık gönderilsin.. :)

    YanıtlaSil
  2. Evet haklısın artık gönderilmeli zaten galatasaray'da onun yerine görev yapacak bir çok yetenekli isim de mevcut..Bana göre Baros'un sakatlıktan kurtulmasıyla Nonda'nın klüpten ayrılması bir olacak..Sizce?

    YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top