Tipadam Dizi ve Film Yorumları

26 Ocak 2010 Salı

Gereksiz Transfer : Dentinho !Ya gerçekten hiç anlamıyorum bu Dentinho'yu neden transfer etmek istediğimizi?Yav zaten şuanda 3 tane gol kralı olmuş mükemmel forvetimiz var.Gökhan Ünal,Dani Guiza ve Semih Şentürk..Ya son 2 maça bakınca bu 3 forvetimizde takımda yerini buldu ve üçüde müthiş mücadele ederek takımın başarısında büyük rol oynadılar..

Defansımızda Lugano-Bilica ikilisi var ben çok beğeniyorum ikisini de gerçekten çok hırslı çok azimli 2 stoper ama çok büyük sorunumuz var ki bu 2 oyuncu topa basacaklarına nedense direk adama giriyorlar ve hep oyun dışında kalma tehlikesi içindeler..Peki bu adamların alternatifi var mı?Şuan Önder Turacı'nın affedildiğini duydum fakat onunda kondisyon eksikliği bulunuyor.Yani madem bir transfer yapılacak o zaman forvet alacağınıza adam gibi bir defans alında artık arkaya atılan her top gol olmasın ! Tamam Lugona ve Bilica süper oyuncular ama çok ağırlar arkalarına atılan her top ya gol yada %100 lük gol pozizyonu oluyor!..Gerçekten büyük bir takıma yakışmayan bir durum bu ben Dentinho'yu alacağıma defans mevkisine yıldız bir oyuncu alırım ve transfer sezonunu bitiririm..

Dentinho kötü bir oyuncu mu diyeceksiniz?Hayır kötü bir futbolcu değil aksine geleceğin yıldızı,çok muhteşem bir oyuncu zaten daha 21 yaşında sanırım..İlginç bir durum var ki 2 ay önce Champion Managar 2010 oynarken Fenerbahçe'ye antrenörlük yapıyordum ve gözlemcilerimin isteği üzerine Corinthians'tan Dentinhoyu transfer etmiştim ve her maç gol atıyordu.Yaşı daha 21 olmasına rağmen bitiriciliği çok yüksekti :) Gerçekten çok işime yaradı şuan 2016 dayım ve forvetimde hala Dentinho var .. Gelirse sevinirmiyim bilmiyorum çok iyi oyuncu ama bana göre çok gereksiz..

Gereksiz Transfer : Dentinho !
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top