Tipadam Dizi ve Film Yorumları

31 Ocak 2010 Pazar

Hatayspor Nereye Doğru Gidiyor?


Eskiden babam anlatırdı..Hatayspor denince akan sular dururdu.Hatayspor maçlarını 7-8 bin kişilik Atatürk stadı'nda pazar günleri oynardı.İnsanlar Hatayspor maçını izleyecek diye pazar gününü iple çekerdi.

Hataspor'da oynayan Bektaşları,Bekirleri,Nacileri,Fadılları,Ertuğrulları anlatırken o günleri yaşamak isterdim.Amatör ruhla Hatay'ı ne iyi temsil ettiklerini kazanmak için canla başla mücadele ettiklerini anlatırken o günleri sanki ben yaşıyorum ve bugunleri düşünüyorum.Hatayspor nereye doğru gidiyor?

Zamanında şampiyonluk dışında hedefi olmayan takım şimdi ya küme düşüyor yada küme düşmemek için oynuyor.Bugün babam sevinçle Hatayspor'un kongresinin olduğunu başa da babamın çok yakın arkadaşı olan dürüst,saygın zamanında Hatayspor'u çok güzel yerlere taşımış Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliği yapmış Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Hikmet Çinçin'in ekibiyle birlikte Hatayspor başkanlığına geldiğini söyledi.

Babam sanki eski günlerini yaşayacakmış gibi mutluydu..Umarım bundan sonra babamla birlikte o eski anıları yaşayabiliriz..Karar verdik bundan sonra Hatayspor'un maçlarını beraber kaçırmaksızın izleyeceğiz ve Hatayspor'u inşallah çok yakında Turkcell Süper Lig'te göreceğiz.Sanırım Hatay'da bizim gibi düşünen yüzlerce baba-oğul vardır..

Haydi güneyin yıldızı şampiyon HATAYSPOR hepimiz arkandayız...
Hatayspor Nereye Doğru Gidiyor?
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top