Tipadam Dizi ve Film Yorumları

29 Ocak 2010 Cuma

İşte Gerçek Hidayet !


Uzun zamandır kendini bir türlü gösteremeyen hatta geçen haftaki karşılaşmasını 3 sayı gibi felaket kötü bir istatistikle kapat Hidayet Türkoğlu dün gece adeta patlama yaptı!

Milli Basketbolcu Hidayet Türkoğlu'nun da formasını giydiği Toronto Raptors, New York Knicks'i deplasmanda 106-104 mağlup etti.

Hidayet karşılaşma da 26 sayı,11 ribaunt ve 2 asist ile oynayarak “double-double”yaptı!Bu büyük patlamadan nasibini alan takım ise New York oldu :) Sezonun en yüksek sayısına ulaşan Hido karşılaşmada 2 tane de smaç yaptı.

Tam saha koşup smaç bastı, üçlük soktu, orta mesafeden attı, Lee'nin üzerinden ribaunt aldı, blok yaptı, top çaldı ama Kanada'ya geldiğinden beri ilk kez tabelayı bu kadar etkili bir şekilde değiştirdi. Onun açığını kapatan Bargnani ve Jack adeta yokken o tek başına onların açığını kapadı.Ve onca zaman sonra gerçek Hido'yu herkese gösterdi..

Maç sonu röportajına Hidayet'i adeta zorla, kolundan çekerek getiren TSN muhabirinin sorusu açıktı "Bu gece sende farklı olan şey neydi?" Hidayet tek kelimeyle cevap verdi "Top". Yaklaşık bir 5-6 saniye konuşamadı muhabir "Ne anlamda?" diye sordu, cevap yine kısa ve doyurucuydu "Bu gece topu bana verdiler".

Ligde alınan diğer sonuçlar şöyle:

Orlando Magic-Boston Celtics: 96-94

Phoenix Suns- Dallas Mavericks: 112-106

Lige, TSİ yarın sabaha karşı yapılacak 12 maçla devam edecek.
İşte Gerçek Hidayet !
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top