Tipadam Dizi ve Film Yorumları

29 Ocak 2010 Cuma

Son Dakikaları Kıran Kırana Geçen Mücadelede Gülen Taraf Beşiktaş Oldu


İlk yarı bittikten sonra hazırlık maçları da dahil şimdiye kadar izlediğim en iyi Beşiktaş vardı sahada..Gerçekten artık kazanmak isteyen,hırslı,azimli bir Beşiktaş vardı sahada..

Zaten ilk yarım saat Beşiktaşlı futbolcular mükemmel oynadı Antalyasporlu futbolcular topu almakta dahi zorlandılar.Yapılan paslar vs. gerçekten çok düzenliydi Beşiktaş'ta..

İlk önce Tabata'yı değerlendirmek istiyorum sanırım Beşiktaş'a geldiğinden beri ortaya koyduğu performansların en iyisini ortaya koydu.Ben gerçek Tabata'yı bugun izlediğimi düşünüyorum.Koştu,mücadele etti,çok iyi paslar verdi ayrıca kaleyi yoklayan şutları da oldu..Tamam şimdi diyeceksiniz ki madem Beşiktaş bu kadar iyi oynadı peki neden kazanılan penaltı sayesinde maçı tek golle kazandı?Evet bu soruyu sormakta son derece haklısınız hemen açıklayayım..

Beşiktaş son derece güzel paslarla,çalışılmış ortalarla Antalyaspor'un ceza sahasına giriyordu fakat nedense son vuruşlar çok kötüydü bunların başını da Bobo çekiyordu..Bugun kötü bir performans sergiledi fakat yinede onun golüyle Beşiktaş 3 puana ulaştı o da ayrı mesela tabi :)

Ben uzun zaman sonra böyle istekli futbol oynayan bir Beşiktaş gördüm sahada ama az daha maçın son 10 dakikasında kaza golüyle 2 puan kaybedilecekti..Son 10 dakikada Antalyaspor Necati ve Djiehoua ile 2 tane %100 lük gol pozisyonunu değerlendiremedi ve Beşiktaş maçı 1-0 kazandı..

Yazımın sonuna gelirken şunu da belirtmeden geçemeyeceğim bana göre verilen penaltı sanki verilmese de olur gibiydi hatta gereksiz bir penaltıydı ama hakemin kararına saygı duyacağız tabi ne desek boş artık pozisyonu görüp karar vermek size kalmış..
Son Dakikaları Kıran Kırana Geçen Mücadelede Gülen Taraf Beşiktaş Oldu
  • Başlık : Son Dakikaları Kıran Kırana Geçen Mücadelede Gülen Taraf Beşiktaş Oldu
  • Yazar :
  • Tarih: Cuma, Ocak 29, 2010
  • Etiketler :
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top