Tipadam Dizi ve Film Yorumları

29 Ocak 2010 Cuma

Lig Tv Sözünde Durmadı Zam Yaptı!


321 Milyon gibi müthiş yüksek bir rakama Türkcell Süper Lig yayın ihalesini alan Digitürk ihaleden hemen sonra bu yüksek rakamın üyelerini etkilemiyeceğini ve hiç bir şekilde zam yapılmayacağını duyurmuştu.

Bende 5 yıldır Digitürk üyesi olmama rağmen her ay sabit olarak 29.90 Tl lik ücret değişmedi tabi ben sadece ligtv üyesi olmadığım için ödediğim rakam bunun 2 katı kadar neyse bunu geçelim de demin reklam da Turkcell Süper Lig'in yine Digitürkte kaldığını ve hiç bir zam yapmadan fiyatların aynen 34.90 Tl olacağını duyuruyordu reklamda Digitürk!Sizde farketmişsinizdir 29.90'dan 34.90 ' a yükselmiş fiyatlar ve bunu çaktırmadan yapıyorlar!Ayrıca reklamın devamında da daha çarpıcı sözler söyleniyor ''eğer hemen üye olursanız 34.90'lık fiyatlandırmadan yararlanabilir 1 yıl boyunca hiç bir artıştan etkilenmeden sabit ücretle maçları izleyebilirsiniz'' denildi!

Yani yakında 34.90 TL 'nin de üstüne çıkacağını gösteriyor rakamlar..Şimdi siz bana demeyin 5 liralık bir fark ya ne olacak ki yalnız şöyle birşey var 1.500.000 üyesi bulunuyor zaten bu üyeler en az 35 lira para ödüyor ki bu sadece ligtv üyeliği için,genel olarak 60 liradan alırsak eski parayla 90 trilyon ediyor!

Yani şuanki üyelerinden en az 90 trilyon kazanıyorlar..Reklam gelirlerini falan hesaplamadım sadece üye sayısından bu rakam çıkıyor!..

Yazık ya bari sözünüzün arkadasında durun o kadar şov yaptınız peki sonucu ne oldu yine YALAN !.. Bu 5 liralık artıştan eski parayla 7.5 trilyon kar elde ettiler!!Artık gerisini siz düşünün..
Lig Tv Sözünde Durmadı Zam Yaptı!
 • Başlık : Lig Tv Sözünde Durmadı Zam Yaptı!
 • Yazar :
 • Tarih: Cuma, Ocak 29, 2010
 • Etiketler :
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

2 yorum:

 1. Yani adamlar hesaplarını yapmışlar ki tekrar satın aldılar ligi yoksa bu kadar yüksek bir teklifi neden kabul etsinler ki.. :)

  YanıtlaSil
 2. Haklısın da ama adamlar ihaleden önce ne demişlerdi?''Bu fiyat kesinlikle üyelerimizi etkilemeyecektir,fiyatlarda kesinlikle değişiklik olmayacaktır'' demişlerdi..Bende o yüzden yazdım bu yazıyı tamam ligtv'siz olmaz Ziraat Türkiye Kupası'nda TRT'nin o berbat yayınlarına göre Ligtv tartışılmaz ama ben sözlerinde durmadıkları için gizliden gizliye üyeleri sömürdükleri için bu yazıyı yazdım ...

  YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top