Tipadam Dizi ve Film Yorumları

28 Ocak 2010 Perşembe

Ronaldo'ya Ceza Var Ama Messi'ye Yok!Real Madrid'in milyon dolarlık yıldızı C.Ronaldo'nun Malaga karşılaşmasında gördüğü kırmızı kart İspanya'yı karıştırdı!

Real Madrid'in sahasında Malaga'yı 2-0 mağlup ettiği karşılaşmada rakibine dirsek attığı gerekçesiyle karşılaşmanın hakemi Miguel Lasa'dan direk kırmızı kart gören ve 2 maç ceza alan Ronaldo İspanya'nın birbirine girmesine neden oldu!İspanya'nın yüksek trajlı spor gazetesi AS'ın haberine göre 2 hafta önce Barcelona'nın evinde Sevilla'yı 4-0 mağlup ettiği maçta Messi'nin bir pozisyonda ki fotografını manşete taşımıştı.Fotografta Messi'nin de Ronaldo gibi rakibine dirsek attığını fakat karşılaşmanın hakemi Carlos Ferreiro'nun Messi'ye kırmızı kart vermesi yerine konuk takımdan Valiente’yi sarı kartla cezalandırılmasını yazdı!

Aslında ben her iki karşılaşmayı da naklen seyretmiştim..Ronaldo rakibine gerçekten çok sert bir dirsek atmıştı yani kırmızı kart görmesi bence gayet doğaldı fakat Messi'nin pozisyonu o kadar sert değildi rakibinden kurtulmak için elini savurdu rakibine çarptı yani belki faul verilebilirdi ama kırmızı kart ağır olurdu..
İspanyayı karıştıran olay C.Ronaldo'ya 2 maç ceza verilmesiyle sonuçlandı fakat tartışmalar hala devam ediyor..

Ronaldo'ya Ceza Var Ama Messi'ye Yok!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top