Tipadam Dizi ve Film Yorumları

29 Ocak 2010 Cuma

Sabahtan Akşama Kadar Erman , Yeter Artık!


Turkcell Süper Ligin 2.yarısı başladığından beri Maraton'un yayınlanmadığının farkındasınızdır.Daha doğrusu sabahtan akşama kadar durmadan Erman Toroğlu hakkında bu konu konuşulduğu için duymayanınız kalmamıştır.

Bu iş neden bu kadar uzadı hala anlamış değilim.Şimdi de yeni bir dedikodu çıkmış Erman Toroglu Aziz Yıldırım'ın isteği doğrultusunda kanalda çıkarıldı diye..Bazen o kadar saçma düşünüyoruz ki gözümüzün önündeki nedenleri görmüyoruz!..

Lig TV bir pazarlama kanalı, bir haber kanalı değil. Bu kanalın asıl amacı Turkcell Süper Ligi olabilidiğince çok kişiye pazarlamak ve buradan "yayın hakkı" parasını çıkarmak, hatta üstüne koymak.

Kaç kişi Erman Toroğlu için Digitürk'e üye olur ki ? Hatta tam aksine hatırlarsanız bir ara Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarları bu ikiliye isyan etmiş ve üyeliklerini falan iptal etmeye kalkmışlardı.

Aziz Yıldırım'ı Erman düşmanı, Erman Toroğlu'nu halk kahramanı yapıp duygusal oyunlar çevirmenin hiçbir anlamı yok. Kimileri "Erman Toroğlu'nun ekmeğiyle oynanmaya çalışıyor'' falan diyor. Yok artık saçmalamanın lüzumu yok!

Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner be Erman Hocam! Ya da "gün olur devran döner, horoz domalır tavuk gömer" mi desek sizin jargonunuzla, seversiniz bu işleri siz.
Sabahtan Akşama Kadar Erman , Yeter Artık!
 • Başlık : Sabahtan Akşama Kadar Erman , Yeter Artık!
 • Yazar :
 • Tarih: Cuma, Ocak 29, 2010
 • Etiketler :
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

2 yorum:

 1. Zaten bu Erman Toroğlu ve Şansal'ın yaptıkları şey futbolu yorumlamak değil sanki milleti güldürmek. :)Sen demişsin ki , Kaç kişi Erman Toroğlu için Dijitürk'e üye olur ki ? Ama şu da bir gerçek.Bu adamlar kendi istekleri ile gelmediler.Show Tv'den bu adamları LigTv getiren yine Dıgıturk yetkilileri.Bu adamları izleyenler varki reytingleri iyi ki getirmişler yani.. :))

  YanıtlaSil
 2. Ali orada demek istediğimi anlayamamışsın ''Kaç kişi Erman Toroğlu için Digitürk'e üye olur ki?'' burdaki lafım şu yani sadece maraton için kaç kişi üye olur ki demek istedim..Zaten digitürkün üyelerinin %90'ı ligtv için üye oluyorlar ondan sonra ki maraton programı pek önemli değil ki..bak şuanda onun yerine yeni bir program başladı 91.dakika diye yani fark etmiyor izleyen izliyor ;)

  YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top