Tipadam Dizi ve Film Yorumları

4 Şubat 2010 Perşembe

100 TL'lik Google Adwords Reklam Çeki Ne İşe Yarar?Şu sıralar en çok sorulan sorulardan biri olduğu için bende blogumda paylaşmak istedim..Soru cevap şeklinde yazacağım eğer sizinde sorularınız olursa yorum kısmına yazmanız yeterlidir ;)

Soru:

Google bugun bana 100 tl değerinde reklam kuponu gondermiş.Yav durduk yerde niye yollamış bunu bana sizce ne yapıyım adwords'e kayıt oluyum mu olmuyum mu bu işin içinden bir bit yeniği falan çıkar mı?

Cevap:

Bu Sadece Google Türkiye’nin yaptığı bir kampanya hatta sadece Türkiye’de yapılan bir kampanya . Şimdi zaten bu hediye çekiyle direkt olarak Adwords’a üye olamazsın . İlk ön üyelik için senden 14$ gibi bir ücret istiyorlar ondan sonra bu hediye çekini kullanabilirsin . Birde Kobi Efor Dergisinin verdiği bir çek var bu dergiye v.s üyeysen oradanda gelmiş olabilir ki ayrıca adwords’a vereceğin anahtar kelimeye görede bu ücret değişiyor yani bir nevi o hediye çeki seni google’a tanıştırmak için hazırlanmış bir ticaret stratejisi

Soru:

Peki benim bu çeke ihtiyacım yoksa satabilir miyim?Satabilirsem ne kadar değer?

Cevap:

Evet satabilirsin.Fiyat konusunda tam bir cevap veremem ama araştırırsan öğrenebilirsin sanal alemde bu tarz konular bulunmakta benim araştırmalarıma göre genelde 10-20 TL arasında değişiyor ama yinede araştırmanda fayda var ;)
100 TL'lik Google Adwords Reklam Çeki Ne İşe Yarar?
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top