Tipadam Dizi ve Film Yorumları

1 Şubat 2010 Pazartesi

15 Gün Süren Anketimiz Tamamlandı


15 gün önce Turkcell Süper Lig'in yayın ihalesi yapıldı ve bu ihaleyi çok yüksek bir rakamla Digiturk platformu aldı..Yaşanan bu önemli olayı sitemizde anket yapıp sizlere sorduk.Sizce süper ligimiz 321 milyon dolar eder mi diye ?

Anketimize katılan 90 kişiden 38'i değer şıkkını işaretlerken 52'si değmezi işaretledi.Burdan anladığımız kadarıyla biz bile süper ligimizin kalitesinin farkında değiliz ne yazık ki..

Aslında bizim ligimiz şuan için bir Fransa bir Rusya yada en önemlisi bir Almanya liginden daha değerli..Bizim ligimiz çok farklı ya başka ülkelerden gelen futbolcular her zaman ilk önce çok rahat olacaklarını zannedip rahat futbol oynuyorlar fakat gün geçtikçe bizimde ligimizin kalitesini anlayıp ''gerçekten zor bir lig''miş diye açıklamalarda bulunuyorlar..

Şuanda Galatasaray'da oynayan 'Jo,Dos Santos,Nill,Kewell' , Fenerbahçe'de oynayan 'Lugano,Guiza,Santos,Cristian,Bilica,Alex' , Beşiktaş'ta oynayan 'Sivok,Ferrari,Tello,Ernst,Holosko' ve diğer yabancı futbolcular bunlarınn hepsi ülkelerinde ilk 11'de forma giyen topçular ve hepsi çok yetenekli futbolcular ve daha da önemlisi hepsi bizim ligimizde mücadele ediyor!.

Ayrıca 'Arda,Özer,Serdar' gibi ülkemizin genç yetenekleri..Hepsi çok önemli futbolcular bence Digiturk sayesinde tüm takımlarımız kendine gelecek ve daha birçok önemli futbolcu ülkemizde top koşturacak ;)

İnşallah daha kaliteli bir lig olma dileğiyle..Anketimize oy kullanan ve kullanmayan tüm ziyaretçilerimize teşekkürederiz..
15 Gün Süren Anketimiz Tamamlandı
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top