Tipadam Dizi ve Film Yorumları

14 Şubat 2010 Pazar

1.75'lik Uçan Adam!NBA All-Star hafta sonunda bu sabaha karşı 3:30'da 3 sayı, smaç ve yetenek yarışmaları yapıldı...Birbirinden güzel yarışmalara ve çekişmelere sahne olan yarışmada şu gelişmeler ve sonuçlar alındı;


Bu sezon Dallas'ta organize edilen ve basketbolseverlerin merakla beklediği All-Star hafta sonunda heyecan tüm hızıyla devam ediyor. İlk gece yapılan Çaylaklar - NBA'de İkinci Yılını Geçiren Oyuncular maçının ardından bu sabaha karşı da smaç, 3 sayı ve yetenek yarışmaları yapıldı.

Smaç yarışmasını, Newe York Knicks'ten 1.75 boyundaki Nate Robinson kazanırken, NBA tarihinde bu yarışmayı 3. kez kazanan ilk isim oldu. Nate'in ardından yarışmada ikinciliği Toronto Raptors'ten DeMar DeRozan kazandı.

3 sayı yarışmasını Paul Pierce, yetenek yarışmasını ise Steve Nash kazandı. All-Star hafta sonu organizasyonu, bu gece yarısı yapılacak Doğu - Batı Karmaları All-Star maçıyla son bulacak.

Ayrıca takımların her alandan attığı basketler 34 saniye gibi süper bir süreyle Texas kazandı!..Son sayıyı Nowitzki orta sahadan kaydederek takımının kazanmasında büyük pay sahibi oldu..

1.75'lik Uçan Adam!
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top