Tipadam Dizi ve Film Yorumları

27 Şubat 2010 Cumartesi

Basketbol'da Büyük Derbi Fenerbahçe Ülker'in! 81-77


Maça her iki takımda çok iyi başladı.Fakat Fenerbahçe'nin Galatasaray'dan en büyük farkı dış atışlarda oldu.Fenerbahçe Ülker kontrollü gelip attığı birçok atışı sayıya çevirirken,Galatasaray nedense biraz telaşlı oynayıp birçok sayı kaçırdı ve aranın açılmasına neden oldu.

Bir ara sanırım Fenerbahçe Ülker aradaki farkı 17 sayıya kadar çıkardı bunda en büyük etken Fenerbahçe Ülker'in özellikle Ulic ve Ömer Onan'la 3'lükler bulmasıydı..Bu sayılara Galatasaray Cafe Crown ancak pota altından 2 sayılık atışlarla cevap verebildi..

Zaten maçın başından sonuna kadar Fenerbahçe Ülker'in üstünlüğüyle devam eden maçı Fenerbahçe'nin kaybetmesini kimsenin bekleyebileceğini sanmıyorum kii öylede oldu maç Fenerbahçe Ülker'in 81-77 lik galibiyetiyle son buldu.

Fenerbahçe Ülker’de Ukiç 19 sayıyla karşılaşmanın en skorer oyuncusu olurken Ömer Onan 17, Galatasaray Cafe Crown’da da Wilkinson 18, Rancik ve Washington ise 17’şer sayı üretti. Sarı-lacivertli takım, dış atışlardan rakibine önemli üstünlük sağladı. Ev sahibi takım, dışardan kullandığı 22 atıştan 10’unu sayıya çevirirken, konuk takım 24 atıştan sadece 6 tanesini potaya isabet ettirdi. Ribauntlarda ise Galatasaray Cafe Crown’un 36-30’luk üstünlüğü dikkati çekti.

1.PERİYOT: 22-13
2.PERİYOT:18-18
3.PERİYOT:24-19
4.PERİYOT:17-27

Basketbol'da Büyük Derbi Fenerbahçe Ülker'in! 81-77
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top