Tipadam Dizi ve Film Yorumları

1 Şubat 2010 Pazartesi

Çakal Carlos Yine Sahnede!


Belki başlık biraz hoşunuza gitmemiştir ama Fenerbahçe'de o kadar zaman geçirdikten sonra Brezilya'ya giden ve oradan takımımıza ve ülkemize olup olmadık sözler sarfeden sözde dünya yıldızı olan bu adamdan şahsen nefret ediyorum!

Neyse ben konuya geçiyim dün oynanan Corinthians - Palmeiras maçında artist carlos daha maçın başında rakibine çift dalarak direk kırmızı kart yiyip takımını 10 kişi bıraktı.Zaten geçen haftaki karşılaşmada da rakibine taç çizgisinin orda çift dalmış ama şans eseri rakip oyuncu kendini kurtarmış fakat Carlos o anda ısınmakta olan kendi takım arkadaşına girmişti :) O pozisyonu gördüğümde çok gülmüştüm ya rezil insan :P Ne diyim sanırım Brezilya'ya gidince kendini kanıtlamaya çalışıyor ama yaptığı her hareket zarar..

Roberto Carlos'un kırmızı kart görmesinden 2 dakika öncesinde golü bulan Corinthians, maçın büyük bölümünü 10 kişi oynamasına rağmen 1-0 kazanmayı başardı.
Çakal Carlos Yine Sahnede!
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

  1. evet ya bu kadar pislik bir adam olamaz bu adam yüzünden keita maç cezası aldı ama yumuruğu da iyi yedi yüzüne :)

    YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top