Tipadam Dizi ve Film Yorumları

23 Şubat 2010 Salı

Çok Yazık Oldu Çok! 2-3

Çok moralsiz bir şekilde yazımı yazıyorum eğerki yanlış bir cümle kullanırsam affola..

Bugun maça mutlak galibiyetle çıkan Fenerbahçe daha ilk 20 dakikada 2-0 öne geçti,tamamdır fark geliyor,Fenerbahçe yine kendini buldu derken Alex'in direkten dönen topu Guiza'nın kaçırdığı çok önemli gol pozisyonları vs. derken birde baktık ki durum dakika 90+3 ve durum 2-3 olmuş!

Karşılaşmanın 5. dakikasında kaptan Alex'in golüyle 1-0 öne geçen Sarı Lacivertli takım, 21'de Andre Santos'un şık golüyle farkı ikiye çıkardı. Bursaspor 26'da Batalla farkı tekrar bire indirdi. Mücadelenin ilk yarısında başka gol olmadı. İkinci yarıda Fenerbahçe son dakikalara kadar üstün götürdüğü maçı 86 ve 90'da Ozan İpek'in gollerine engel olamayarak 3-2 kaybetti.

Tribünleri dolduran Fenerbahçeli taraftarlar ve ekran başındaki bizler bugun gerçekten inanılmaz bir karşılaşma izledik!Guiza Guiza Guiza..

Ya Guiza'yı severdim ve hala da seviyorum bence çok iyi bir futbolcu ama şanssızlıklar yaşıyor.Tamam yine bir sürü pozisyon kaçırdı ama olabilecek şeyler bunlar her futbolcu böyle dönemlerden geçebilir.

Benim tek üzüldüğüm nokta daha doğrusu Fenerbahçe'nin acı bir şekilde yenilmesinden çok Guiza'ya taraftarlar tarafından yapılanlar sonucu Daum'un onu oyundan alması ve sonrasında yedek klübesinde üzüntüden,sıkıntıdan ve en doğrusu çağresizlikten Guiza'nın göz yaşlarını tutamamasıdır!.Evet haklısınız çok kaçırıyor,Semih Şentürk ondan daha farklı bir santrafor ama Guiza'da elinden geleni yapıyor arkadaşlar ya yazık günah adama.Hem yabancı hem dışlanıyor gerçekten çok kötü bir durum.14 Milyon Euro'yu aldı eşek gibi oynayacakta diyebilirsiniz ondada haklısınız ama yapabilecek birşey yokki artık zamana bırakmaktan başka şansımız yok ne yazıkki..


"KÜFÜR ETTİLER"

Taraftarlar 'Semih Semih' diye bağırırken o anda kameralar çılgına dönen Daum'u gösterdiler herkes Daum'un tribünlere tepki verdiğini sanıyordu bende dahil ama alakası yokmuş işte Daum'un açıklaması : "Tribünlere dönüp tepki göstermemin sebebi Semih ya da Güiza'yla ilgili değildi. Bana küfür edildi. Birkaç seyircimiz bana hakaret etti. O yüzden bana tepki gösterdim."


Neyse daha fazla uzatmadan bugun iyi oynamamıza rağmen kaybettik.Liderlik gitti ama daha birçok maçımız var,Guiza bu haftada gününde değildi ama düzeleceğine inanıyorum en iyisi zamana bırakıp bekleyelim inşallah perşembe günü Lille maçında da böyle bir sonuçla karşılaşmayız..


Çok Yazık Oldu Çok! 2-3
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top