Tipadam Dizi ve Film Yorumları

19 Şubat 2010 Cuma

Hakketti ve Aldı! 1-1


Galatasaray dün Atletico Madrid karşısında güzel bir futbol sergiledi.İlk yarıda pek iyi bir futbol sergileyemese de 2.yarıda özelliklede son 20 dakikada çok iyi savaştı ve Madrid'ten önemli bir avantajla İstanbul'a döndü!

Atletico Madrid'in hafta sonu Barcelona ile oynadı ve tüm gücünü ortaya koyup onları devirdi sanırım o maçta o kadar yoruldular ki Galatasaray karşısında pek bir varlık gösteremediler..Ama inşallah dün gece oynadıkları gibi haftaya da oynarlar da turu geçen taraf biz oluruz ;)


Galatasaray'ın Vicente Calderon'daki sınavı Caner'in hatasıyla başladı. Reyes'in muhteşem frikiğinde çaresiz kalan Leo Franco, sonraki dakikalarda İspanyollar'a set çekti. Dakikalar ilerledikçe, Cim Bom 'Avrupalı' olduğunu hatırladı.

İkinci yarıda toparlanan Sarı-Kırmızılılar, Arda ve Keita’yla Atletico’yu terletirken, önemli pozisyonlar yakaladı. 77’de sahneye çıkan Fildişili oyuncu, Aslan’a tur kapılarını açan golü attı. Şimdi İspanyollar düşünsün. Ali Sami Yen cehennemi onları bekliyor.

Maçtan önce hangi Galatasaraylı’ya ''Geçtiğimiz hafta sonu sahasında Barcelona’yı yenen Atletico Madrid deplasmanından beraberlikle dönsen mutlu olur musun?'' diye sorsanız 'Evet' yanıtını alırdınız. Sanırım herkes mutlu olmuştur. 


Hakketti ve Aldı! 1-1
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top