Tipadam Dizi ve Film Yorumları

15 Şubat 2010 Pazartesi

Lille Maçına Yetiş Lugano!Diyarbakırspor maçında sakatlanan ve Diyarbakırspor maçıda dahil toplam 3 maçta oynamayan Lugano,onsuz çıktığımız bu 3 karşılaşmada kalemizde toplam 6 gol gördük!Diyarbakırspor(1),Bursaspor(3) ve Manisaspor(2) olmak üzere tüm karşılaşmalarda goller yedik ve hepsinde puan kaybettik!

Lugona'suz defansımızda Bilica'ya güven çok az..Çünkü çok dengesiz bir futbolcu zaten Önder'de kondisyon eksikliği bulunuyor..Bu nedenlerle Lille deplasmanında savunmayı güvence altına almak isteyen Daum, sağlık heyetine “yetiştirin” talimatı verdiği Lugano'ya özel çalışma programı verdi.

Diyarbakırspor karşılaşmasının son dakikalarında sakatlanan ve Bursaspor kupa mücadelesinden sonra dünkü Manisaspor maçında da forma giyemeyen Diego Lugano’yu Avrupa Ligi’ne yetiştirmek için seferberlik ilan edildi. Geçtiğimiz günlerde bir görüşme yapıp durumunu sorduğu Uruguaylı savunmacıdan, “İyiyim ve oynamak istiyorum” karşılığını alan teknik direktör Daum, ardından sağlık heyetiyle görüşüp, “Onu Lille ile perşembe günü oynayacağımız maça yetiştirmenizi istiyorum” dedi. Sağlık heyeti, Lugano’yu sıkı bir tedavi programına alırken, Alman hoca da, kendisine özel bir çalışma programı hazırladı. Bu şekilde başarılı savunmacının idman eksiğini gidermek ve Lille maçına hazır hale getirmek isteyen Daum, büyük bir aksilik olmaması durumunda kendisini perşembe günü sahaya sürmeyi planlıyor.

İstanbul’da çalışıyor


Manisa deplasmanına götürülmeyen ve İstanbul’da tedavisine devam edilen Lugano, bir yandan da Daum’un kendisi için hazırladığı program doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Uruguaylı oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, çok süratli bir iyileşme gösterdiğini vurgulayıp Lille maçında oynamak istediğini dile getirmişti.
no image
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top