Tipadam Dizi ve Film Yorumları

22 Şubat 2010 Pazartesi

Milli Takımımızın Euro 2012 Fikstürü Belli Oldu!


2012 Avrupa Şampiyonası grup elemelerinde A Grubu'nda yer alan A Milli Takımımızın maç programı,bugün Almanya'nın Frankfurt kentinde yapılan toplantıda belli oldu.

Bildiğiniz üzere A Milli Takımımız 2010 Afrika Dünya Kupası'na katılamamıştı artık tek şanssımız ve ümidimiz 2012 Avrupa Şampiyonası zaten 2008 Avrupa Şampiyonası'nı da Dünya 3.cüsü bitirmiştik yeni teknik direktörümüzle hayırlısı olsun artık..

Toplantıya Türkiye Futbol Federasyonu adına Genel Sekreter Ahmet Güvener, Milli Takımlar Müdürü Hüseyin Coşkun, A Milli Takım Sorumlu Yardımcısı Oğuz Çetin ve A Milli Takım Antrenörü Engin İpekoğlu katıldı.

Fikstüre göre, grup elemelerindeki ilk maçını 3 Eylül 2010 tarihinde deplasmanda Kazakistan ile yapacak A Milli Takım, ikinci maçını 7 Eylül’de Belçika ile kendi sahasında oynayacak. 8 ve 12 Ekim’de Almanya ve Azerbaycan ile deplasmanda karşılaşacak A Milli Takım, 29 Mart 2011’de Avusturya’yı ağırlayacak, 3 Haziran 2011’de ise Belçika deplasmanına gidecek. 2 Eylül 2011’de Kazakistan ile Türkiye’de oynayacak A Milli Takım, 6 Eylül’de ise Avusturya’ya konuk olacak. Son iki maçını içeride oynayacak milliler, 7 Ekim 2011’de Almanya, 11 Ekim’de ise Azerbaycan’la karşılaşacak.
Milli Takımımızın Euro 2012 Fikstürü Belli Oldu!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top