Tipadam Dizi ve Film Yorumları

18 Şubat 2010 Perşembe

Nerdesin Be Semih! 2-1


Lille-Fenerbahçe arasında oynanan maçta daha 5.dakikada skor tabelası 1-1'i gösteriyordu.İlk önce Volkan efendinin çok büyük hatasıyla golü kalemizde bulduk ardından Wederson'un muhteşem füzesiyle beraberliği yakaladık tam tempo tuttu süper bir maç bizi bekliyor derken Daum yine yaptı yapacağını..

1-1'den sonra nedense daha dakika 10'dan başladı defansa çekilme ve Lille'nin atakları çoğaldı.İlk yarıda Fenerbahçe'nin o golden başka atağı yoktu zaten Guiza ilerde kayboldu gitti!İlk yarıda bir süre geçtikten sonra herkes toparlandı derken Volkan yine yaptı yapacağını ve nedense çok kötü bir performans sergilemeye başladı..Avuta çıkan bomboş topları kornere yuvarladı,hayatta gol olmayacak pozisyonları gol yada gol pozisyonuna çevirdi!


Peki ya sadece Volkan mı hatalı ? Tabiki hayır birde ilerisi var tabi bunun başında Dani Guiza!Eline geçen 3 net pozisyonu elinin tersiyle çevirdi ve maçın bu skorla sona ermesinde en büyük pay sahibi oldu!Lugano defanstaki tek umudumdu ama daha 8.dakikada sakatlanıp yerini Deniz'e bırakmasıyla tamam yedik ayvayı dedim ki öylede oldu..

2.yediğimiz golde zaten asist Deniz Barış'tı!Verdiği kafa pasıyla ve Volkan'ında erken müdahale etmemesi üzerine topu kalemizde bulduk!

Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum inşallah kendi sahamızda daha cesur bir Daum ve ilerde savaşçı Semih kardeşimizi görürüz!Biraz zevkli maç seyredelim ama değil mi?


Eğer ki istekli bir Fenerbahçe sahaya çıkarsa kesinlikle tur bizim çünkü Lille'nin gerçekten pek bir farklılığını göremedim yediğimiz 2 golde defansın ve kalecimizin hatasıydı..Daha fazla uzatmadan küçük bir notla yazıma son vermek istiyorum:

Fenerbahçe'nin turu geçmesi için rakibini Kadıköy'de 1-0 ya da 2 farklı bir skorla mağlup etmesi gerekiyor.Haydi hayırlısı artık..

no image
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top