Tipadam Dizi ve Film Yorumları

11 Şubat 2010 Perşembe

Rezil Fenerbahçe Zavallı Taraftarlar! 3-1Bursa-Fenerbahçe maçı çok basit geçeceği düşünülen bir maç.Bir bakıyoruz rezil bir ilk 11,plansız taktiksiz ve ruhsuz bir takım,kıçını kaldıramayan futbolcular!..

Evet arkadaşlar Fenerbahçe İstanbul'da Bursaspor'u 3-0 yendi.Rovanş maçına güle oynaya gittii..Daum hazretleri Fenerbahçe'nin 27 yıldır bu kupayı almadığını unuttu Fenerbahçe'den de hiç kimse nedense bunu ona hatırlatmadı!Öyle rezil bir kadroyla sahaya çıktı ki ben kadroyu gördüğüm anda bu takımdan ne köy olur ne kasaba diyecek duruma geldim!Ve büyük ihtimal bu kadroyla eziliriz dedim ve gerçekten korktum.Peki ne oldu?Tabiki korktuğum başıma geldi..Bursaspor skor için herşeyi göze alıyor fakat Fenerbahçeli futbolcular iki pas bile yapamadıkları gibi yürüyecek halleri bile yok ve durum böyle olunca haliyle ilk yarı Bursaspor'un 2-0'lık galibiyetiyle sonuçlanıyor..
2.yarı soyunma odasında ne konuşulduğunu bilmiyorum ama Fenerbahçeli futbolcular birşeyler yapmaya çalışıyor ama nakavta gitmekte olan boksör gibi 3.golü de kalesinde görüyor!Son dakikalarda biz taraftarlar olarak maç bitsin de uzatmalara gitsin diye dua ederken maç boyunca uyuşuk,kansız,umursamaz Guiza'nın şutu şans eseri ağlarla buluşuyor ve Fenerbahçe şans eseri tur atlıyor!

Fenerbahçe'nin tur atlaması veya elenmesi bence Fenerbahçeli futbolcuların,teknik heyetin,yönetimin hatta çok bilmiş Aziz Başkan'ın bile umrunda değil!Kimin mi umrunda diyeceksiniz?ÇİLEKEŞ FENERBAHÇE TARAFTARLARININDIR!!!Lütfen bizi kahretmekten vazgeçinde eski futbolunuza geri dönün!
no image
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top