Tipadam Dizi ve Film Yorumları

16 Şubat 2010 Salı

Sende Kimsin?


Daha önce büyük umutlarla Galatasaray'a transfer olan fakat bekleneni hiçbir zaman yerine getiremeyen 'De Sanctis' İtalya Seri A'da kelimenin tam anlamıyla şov yapıyor.

Son haftalarda da değil zaten Seri A'yı takip eden tüm futbol severler ve özelliklede Galatasaray'lılar Napoli maçlarını izledikçe sinirden kahroluyorlar!

Çünkü Galatasaray formasıyla birçok hatalı goller yiyip kalede hiç güven vrmeyen ve sonunda takımdan gönderilen 'De Sanctis' Napoli'de takımın en güvenilen en sevilen oyuncularından biri!..
Son oynanan İnter karşılaşmasında yine kalesinde devleşen ve kalesini gole kapatan Napoli'li futbolcu İnter gibi büyük bir takıma karşı takımının 1 puan almasında en büyük rolu oynayan futbolcuydu..
Galatasaray’daki performansı eleştirilince bonservisi alınmayan İtalyan kalecinin yerine Leo Franco transfer edilmişti. Arjantinli file bekçisi de şu ana kadar Cim Bom’da hayal kırıklığı yaratmaktan öteye geçemedi.
Sende Kimsin?
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top