Tipadam Dizi ve Film Yorumları

10 Mart 2010 Çarşamba

Ezeli Rakip Dediğin Böyle Olur!


Öyle bir hafta geride kaldı ki anlatılmaz yaşanır..Galatasaray hangi branşta galip gelse,Sarı-Lacivertliler sevindi!Süper Lig lideri Aslan, Eskişehir'e de kaybedince, Fenerbahçeliler'in coşkusu zirveye çıktı.Sadece bu kadar mı peki?

Futbolda Eskişehir, Galatasaray’ı yendi Fener sevindi. Galatasaray, potada Efes’i yendi, voleybolda Belediye’den set aldı yine Fener sevindi. Bir de üstüne bayan basketçiler derbiden zaferle ayrılınca, mutluluk tavan yaptı.

Yıllardır kanıksanmış görüntüdür. Fenerbahçe herhangi bir branşta yenilir Galatasaraylılar; Galatasaray yenilir Fenerbahçeliler mutlu olur. Kanarya kazanınca Sarı-Kırmızılılar, Aslan kazanınca Sarı-Lacivertliler kahrolur. Galatasaray, Eskişehir’e yenilince yine aynı tablo yaşandı. Bu doğal olanıydı. Ancak kaderin garip cilvesi, bu kez Sarı-Kırmızılılar kazanınca da sevinen Fenerbahçeliler oldu. Basketbol erkekler liginde Cim Bom, müthiş bir maç sonrası Efes Pilsen’i devirince, onlarla birlikte Sarı-Lacivertliler de havalara uçtu. Çünkü bu sonuç, onları lider yapmıştı. Erkekler voleybol liginde Beşiktaş’a 3-2 yenilen Fenerbahçe’yi ertesi gün yine Galatasaraylılar güldürdü.

Güzel bir hafta oldu

Sarı-Kırmızılılar, yenilmelerine karşın Belediye’den 2 set alınca Fenerbahçe, zirvedeki yerini puan farkıyla korudu. Belediye 3-1 bile kazansa, Kanarya ile puanları eşitleyecekti. Ardından bayan basketbol takımlarının derbisinde gülen Fenerbahçe, üzülen Galatasaray oldu. Ve pazartesi günü, lider Galatasaray, Eskişehir deplasmanından yenilgiyle dönünce, Sarı-Lacivertliler’in mutluluğu katlandı. Yani Galatasaray, kazansa da, kaybetse de Fenerbahçeliler’i mutlu etmişti. Taraftarların dilindeki; “Yenilsen de yensen de...” sözlerinin ilk kısmı gerçek olmuştu bu kez.
Ezeli Rakip Dediğin Böyle Olur!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top