Tipadam Dizi ve Film Yorumları

7 Mart 2010 Pazar

Real Madrid Öldü Öldü Dirildi! 3-2


Maça başlamadan saniyeler önce Barcelona maçının 2-2 sonuçlanmasının haberi tribünlere gelince büyük bir sevinç gösterisi yaşandı.Zaten tribünlerin o coşkusuyla ve Real Madrid'li futbolcuların çok istekli görünmesi bu maçın mükemmel ve çok çekişmeli geçeceğinin bir göstergesiydi..

Ama beklenen futbol ilk yarıya yansımadı.Hatta daha maçın başında Real Madrid'li futbolcu Alonso'nun kendi kalesine attığı golle Sevilla golü bularak oyunun kontrolünü eline aldı.İlk yarıda daha çok Sevilla'nın ön planda olmasından dolayı skor tabelası 0-1 i gösteriyordu..

2.Yarı için yine Real Madrid'li seyirciler ve birçok futbolsever Real Madrid'ten gol ve goller bekliyordu fakat beklenen yine olmadı ve Sevilla'lı futbolcu Dragon'un kullandığı orta şut karışımı serbest vuruş yine Alonso'nun topun önünden çekilmesi ile Casillas'ın şaşırmasına sebep oldu ve top doğrudan filelerle buluştu!0-2.

Bu golden sonra Real Madrid teknik heyetinden beklenen değişiklikler geldi.Oyuna Guti ve Van Der Vaart'ın girmesiyle bir anda dengeler değişti!Guti'nin mükemmel paslarını çok iyi değerlendiren Real Madrid'li futbolcular ilk önce Ronaldo'nun golüyle durumu 1-2'ye getirdiler..

Ardından 4 dakika sonra Sergio Ramos'un kafa golüyle skoru eşitlediler.Son yarım saatte tam bir Real Madrid fırtınası esti.Fakat top bir türlü Sevilla'nın kalesinden geçmek bilmiyordu,durum 2-2 olduktan sonra Real Madrid'in 3 topu direkten döndü ve en az 4 tane %100'lük pozisyon harcandı!..
Ve tam herşey bitti denilirken 90+1'de kaleciden seken topu Ronaldo boş kaleye gönderdi ama kale çizgisindeki Raul topu Sevilla defansı gibi topun kaleye girmesini engelledi :)
Dalga dalga gelen Real Madrid 90+2'de Higuain'in kafa vuruşunda kaleciden seken topu Van Der Vaart'ın tamamlamasıyla durumu 3-2'ye getirdi..

Hakemin bitiş düdüğüyle Santiago Bernabeu'da tam bir şölen yaşandı.Çünkü bu skorla Real Madrid haftalar sonra liderliği ele geçirdi ve 12 maçlık galibiyet serisini de 13'e yükseltmiş oldu!..
Real Madrid Öldü Öldü Dirildi! 3-2
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top