Tipadam Dizi ve Film Yorumları

24 Nisan 2010 Cumartesi

Helal Olsun Aziz Başkan


Fenerbahçe'nin Pazar günü saat 15:00'te oynayacağı kritik Kasımpaşa maçı öncesi Kasımpaşa'nın bilet fiyatlarını açıklaması üzerine Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Fenerbahçeli taraftarlara satılacak bilet fiyatlarının çok yüksek olmasından dolayı 5 bin ile 6 bin bilet kadar satın alarak bunları taraftarlarına yarı fiyatından satışa sundu..

Kasımpaşa'nın bilet fiyatlarını 120 Lira gibi bir fiyata satması üzerine Aziz Yıldırım bu biletlerin neredeyse tamamını satın alıp,Fenerbahçe taraftarına 50 ile 80 lira arasından satışa sundu.

Üst üste kazandığı maçların ardından şampiyonluğun en büyük adaylarından biri haline gelen takımlarına, yarın Kasımpaşa ile deplasmanda oynayacağı maçta destek vermek isteyen taraftarlar, bilet fiyatlarının 120 lira olarak belirlenmesiyle adeta şok olmuştu. Ancak yönetim, büyük bir jest yapıp, Kasımpaşa Kulübü’nden topluca satın aldığı biletleri, 50 ve 80 liradan satışa sundu. Biletix tarafından dün sadece kulüp üyeleri ve Taraftar Kart sahiplerine satışa yapılan biletler için Şükrü Saracoğlu Stadı önünde kuyruklar oluştu. Biletlerin genel satışının ise bugün yapılacağı belirtildi. Şölen havasında geçmesi beklenen Kasımpaşa maçında takımlarını desteklemek isteyen Sarı-Lacivertliler’in, kalan biletlere akın etmesi ve kısa sürede tüketmesi bekleniyor.

Kart sahipleri yararlanacak’
Bu arada Futbol Müsabaka Talimatı’nın 20. maddesinin 5. fıkrasında yer alan, “Toplu veya organize biçimde rayiç bedelin altında veya üstünde bilet satılması yasaktır” hükmü doğrultusunda Fenerbahçe’nin yaptığının suç olduğu iddiaları konusunda asbaşkan Şekip Mosturoğlu şunları söyledi: “Bu uygulama, aynı tribünde ev sahibi ve konuk takım taraftarlarına farklı fiyatlarla bilet satışıyla ilgili. Bu nedenle yaptığımız suç değil, Eğer Ceza Kurulu’na verilirrsek, savunmamızı da yaparız.” Mosturoğlu, “Bu bizim genel kurul üyelerimiz ve taraftar kart sahiplerine yaptığımız bir uygulama. Değerlendirilmesi bu şekilde yapılmalı” dedi.
Helal Olsun Aziz Başkan
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top