Tipadam Dizi ve Film Yorumları

19 Temmuz 2010 Pazartesi

2010 Dünya Kupası'nda Hakemlerin Yaptığı En Büyük 3 Hata! (Videolu)

2010 Dünya Kupası güzel bir şekilde geldi geçti.Hakem hataları dışında çok büyük sorunlar yaşanmadı aslında hatta zayıf takımların büyük takımları yenmesi futbolu güzelleştirdi..

Kahin Ahtapot Paul'dan Vuvuzela'sına kadar birçok ilginç şeyler yaşandı bu dünya kupasında,ama en çok konuşulan şey hakem hataları oldu.Özelliklede yapılan 3 hata belkide Dünya Kupası'nın galibi değiştirdi!

Bunlardan ilki bildiğiniz gibi Fransa'ydı.Henry'nin uzatma dakikalarında eliyle attığı ve resmen ortada olan pozisyonu hakemler gol olarak değerlendirdi ve Fransa tamamen haksız bir şekilde Dünya Kupası'nda gruplara kalan taraf oldu!

2.ci  en büyük hata ise İngiltere - Almanya maçında yaşandı.Almanya ilk 20 dakika da sürpriz bir şekilde 2-0 öne geçti,herkes maç Almanya'nın olacak derken İngiltere gol buldu ve durum 2-1 oldu.Hemen ardından baskı kuran İngiltere bu baskısından çok iyi bir sonuç aldı ve Lampard'ın mükemmel vuruşunda top önce üst direğe sonra çizginin 1 metre içerisine girdi oradan da dışarı çıktı.Buz gibi gol olan pozisyonda hakemler inanılmaz bir karar ile oyunu devam ettirdi ve İngiliz oyuncular 2-2 olacak ve devamında belki maçı çevirecekleri karşılaşmada böyle bir olaydan sonra maçtan tamamen koptu ve yarı finale yükselen taraf 4-1 ' lik büyük bir skorla Almanya oldu!

Son olarakta Arjantin - Meksika maçında durum 1-0 iken Tevez'in 1 metre ofsayt olan pozisyonun görülmemesi ve yine hakemlerin inanılmaz bir şekilde golü vermesi sonucu maçı Arjantin'in 3-1 kazanması oldu!..

Tüm bu pozisyonu bir video'da topladık ve sizlere sunuyoruz..Eğer sizlerinde görüşleri olursa bize yorum olarak bildirebilirsiniz.İyi Seyirler..Şuan İçin Video'yu Sitemize Yükleyemedik O Yüzden O Görüntüleri İzlemek İçin Tıklayınız!..
2010 Dünya Kupası'nda Hakemlerin Yaptığı En Büyük 3 Hata! (Videolu)
  • Başlık : 2010 Dünya Kupası'nda Hakemlerin Yaptığı En Büyük 3 Hata! (Videolu)
  • Yazar :
  • Tarih: Pazartesi, Temmuz 19, 2010
  • Etiketler :
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top