Tipadam Dizi ve Film Yorumları

8 Temmuz 2010 Perşembe

2010 Dünya Kupası Sonrası Akılda Kalacak En Önemli 5 Olay

Bence çok enteresan bir turnuva oldu..Önce son şampiyon İtalya'nın gruplardan bile çıkamaması,Fransa'nın gruptan sıfır çekmekten son anda kurtulup 1 puanla evine dönmesi,İngiltere ve Arjantin'in Almanya'dan 4 yemesi,ünlü Ahtapotumuzun tüm maç tahminlerini tutturması ve en önemlisi de Türkiye'nin böyle bir turnuvada yer alamaması!..Neyse daha fazla uzatmadan en akılda kalacak 5 olaya geçelim ;)

1. Vuvuzela ve Ömer Üründül

2. Kâhin Ahtapot Paul.Ne dediyse çıktı bu müstakbel kalamarın.Gerçekten inanılmaz bir durum..

3. Luis Suarez'in eliyle çıkarttığı top.Ardından penaltıyı 120.dakikada kaçıran Gana'nın seri penaltı atışlarıyla elenmesi.

4. Almanya - İngiltere maçında skor 2-1 iken İngiltere'nin çizgiyi 1 metre geçen golünün verilmemesi ve Almanyanın maçı 4-1 kazanması.Ayrıca Arjantin - Meksika maçında durum 1-0 iken Tevez'in 1 metre ofsayt olan pozisyonun görülmemesi ve maçı Arjantinin 3-1 kazanması..Son olarakta Hollanda - Uruguay karşılaşmasında Sneijder'in golündeki buz gibi ofsaytın görünmemesi ve Hollanda'nın maçı 3-2 kazanıp finale yükselmesi!..

5. Arjantin ve İngilizlerin, Almanlar tarafından 4'lenmesi.Ve bu büyük performansına rağmen Almanya'nın yarı finalde İspanya'ya defans oyuncusu Puyol'un golüyle yenilip elenmesi..
2010 Dünya Kupası Sonrası Akılda Kalacak En Önemli 5 Olay
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

  1. o ahtapotu çözmüş değilim hala şans işimidir nedir anlamadım :-/

    YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top