Tipadam Dizi ve Film Yorumları

11 Temmuz 2010 Pazar

Asamoah Gyan Fenerbahçe'de Mi?

Başta Fanatik,Hürriyet ve Ligtv olmak üzere birçok büyük kanalın ve gazetenin haberine göre Fenerbahçe Asamoah Gyan ve klübü Rennes ile anlaştığı transferin sonlanması için yönetimden haber beklenildiği kaydedildi!

Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Gana'lı futbolcu Asamoah Gyan'ın Fransız menajeri Didier Frelot, Fenerbahçe ile anlaşmak için İstanbul'a geldi.

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre İlhan Ekşioğlu ve Hasan Çetinkaya’nın Fransa seferi zaferle noktalandı. Kulübü Rennes de Ganalı yıldız da tamam...

Frelot, Gana Milli Takımı'yla 2010 Dünya Kupası'nda harika bir performans gösteren ve bir çok takımın takibine giren Gyan'ın Fenerbahçe ile anlaştığını iddia etti.

İstanbul'a gelerek bir otele yerleşen Fransız menajer, bugün Fenerbahçe'li bir yönetici ile görüşeceğini belirtti. Gyan'ın Türkiye haklarına sahip olduğunu belirten menajer Erdoğan Belkıs da Fenerbahçe'nin teklifini doğruladı ve Galatasaray'ın da bu oyuncuya teklif götürdüğünü belirtti.

25 yaşındaki Gyan Fransa'nın Rennes kulübünde forma giyiyor. Gyan Dünya Kupası 2. tur maçında Uruguay maçında 120. dakikada penaltı kaçırmış ve penaltılarda takımının elenmesine sebep olmuştu.

= Asamoah Gyan =


Asamoah Gyan Fenerbahçe'de Mi?
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

  1. Bizim basınımız bombalamakdan başka birşeye yaradığı yok gazetelere inanmıyorum resmi site açıklasın eyvallah.

    YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top