Tipadam Dizi ve Film Yorumları

21 Temmuz 2010 Çarşamba

(Biz Ne Dersek O Olur) Issiar Dia Resmen Fenerbahçe'de! [Videolu]Bundan 11 gün önce sitemizde yazdığımız yazıda Issiar Dia'nın %95 Fenerbahçe'ye transfer olacağını yazmıştık.Ve tam 00:30 ' da Fenerbahçe tarafından yapılan açıklamaya göre Fenerbahçe Issıar Dia ile 4 yıllığına anlaştı!

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Senegal asıllı Fransız futbolcu ile 4 yıllık anlaşma sağlandığı bildirildi.

Hem kanat hemde ileri mevkii de forma giyen Dia,her iki ayağınıda çok iyi bir şekilde kullanabiliyor.Aykut Kocaman'ın Stoch ile birlikte kanatlarda oynatmayı düşündüğü Dia'dan sonra forvet mevkiine de en yakın zamanda bir transfer yapılması bekleniyor..

Süratli stiliyle rakip savunmaları zorlayan Dia, “Dar alanda çabuk, ayak bileklerine hakim, çabuk düşünen ve rakibi faule zorlayan bir oyuncu” olarak tanımlanıyor. 1.65’lik boyu nedeniyle topla çok çabuk hareket edebilen Fener’in yeni yıldızı, müthiş enerjisiyle maçlarda tüm takım arkadaşlarından daha fazla mesafe kat etmeyi başarıyor. Nancy’de sezonda ortalama 35 resmi maça çıkan Dia, toplam 17 gol atarken, daha çok asist yaparak ön plana çıkmayı başardı. Dia’nın hafta sonuna kadar Türkiye’ye gelip, resmi sözleşme imzalayacağı bildirildi.

FB TV’ye telefonla bağlanan yönetici Murat Özaydınlı, Dia’nın hafta sonu takıma katılacağını belirterek, "Fenerbahçe camiasına hayırlı olsun" dedi.

Daha Önceki yazımıza ulaşmak ve Issıar Dia hakkında detaylı bilgi edinmek için Tıklayın!..Issiar Dia'nın Gol Görüntüleri ; 

Issiar Dia
Yükleyen Maradonaaa. - Daha fazla spor videosu.
(Biz Ne Dersek O Olur) Issiar Dia Resmen Fenerbahçe'de! [Videolu]
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top