Tipadam Dizi ve Film Yorumları

8 Temmuz 2010 Perşembe

Bu Gerçekten Yayınlanacak Mı?

Blogları dolaşırken gözüme çok güzel bir yazı denk geldi.Daha doğrusu Hollanda takımının en iyi 2 oyuncusunun bir programdaki konuşmaları diyelim :) Konuşmalar o kadar hoşuma gitti ki eminim ki sizlerde gülerek okuyacaksınız hatta izlemeniz için videoyu da ekliyorum ama önce yazdıklarımı okuyup öyle videoyu izlemenizi öneririm ;)


Dün Hollanda Uruguay maçindan sonra emektar sunucu Jack van Gelder, 3 futbolcu ile röportaj yapmak istemiştir. Orada konuklar için sadece 2 sandalye bulundugu için Wesley Sneijder içeri girince yayın esnasında dogruca gidip Jack van Gelder'in kucağına oturur. Sonra gülmece baslar. Sneijder biraz sonra "bana bir şeyler batmaya başladı" diyerek yerinden kalkar, Van Gelder da "e 4 haftadır evden uzağım" der. Hatta tam bir tv çalisanı Sneijder için sandalye koyacagi zaman, Van der Vaart: "Çocuk sandalyesi bulamadiniz herhalde" der.

Tam konusma yine ciddilesince Van Gelder Sneijder'a sorar: "nasıl 6 haftadır bu adama (Nigel de Jong) tahammül ettiniz?" Sneijder gülerek: "edemedik o yüzden pazar döneceğimize seviniyorum. " diye cevaplar. Nigel de Jong takımın komiği, palyaçosu olarak bilinir.

Yine Jack van Gelder konuşmayı toparlamaya calışır ve yarın otelden ayrılmak zorunda oldukları doğru mu diye sorar. Van der Vaart da: "Aslında önce başka birşey yapacağım bu akşam" der eşi Sylvie'nin Güney Afrika'ya yeni gelmesine gönderme yaparak.

Konuşma bittikten sonra Van der Vaart, Van Gelder'a şunu sorar: "Bu gerçekten yayınlanacak mı?" De Jong'un cevabı da: "Oğlum bu canlı yayın!", bunu duyan Van der Vaart kendini tutamaz görüldüğü gibi.

Sneijder'ın canlı yayında hiç problem yapmadan yere çöküp sandalye beklemesine de dikkat çekelim.Kendisini ve Uruguay'ı elediği için Hollanda takımını pek sevmem ama mütevaziliği için tebrik etmek lazım..


Bu Gerçekten Yayınlanacak Mı?
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top