Tipadam Dizi ve Film Yorumları

24 Temmuz 2010 Cumartesi

Galatasaray Ben Arfa İle İlgileniyor İddaası !!Vodafone'den bana bilgi mesajı gelmişti, Elona karşılığı Ben Arfa gelebilirmiş.Açıkçası Galatasaray adına çok sevindim.Daha sonra internette de araştırdım.Büyük spor sitelerinden başta sporx.com olmak üzere fotomaç gibi gazeteler de yazmış ama şuanda sadece ortaya atılmış bir iddaa olarak görülüyor bu haber.

Ben Arfa daha önceden tanıdığım bir oyuncudur ve çok iyi de bir 10 numara.Kanal A Marsilya'nın maçlarını koyduğu zaman TV'de geçen sene ben de ah keşke bu futbolcu Galatasaray'a gelse demiştim.Yoksa bu dileğim gerçek mi oluyor bilmem ama Allah'tan başka bir istesem olacakmış.

Elano'nun da zaten talipleri var başta Juventus olmak üzere.Bence Juventus iyi bir para verirse Elano'nun gitmesinden yanayım.Sonuçta takıma bir para akışı olacak ve yine Elano kalitesinde belki de ondan daha iyi bir oyuncu gelecek aynı mevkiye.Hele de Elano'yu sattığımız paranın altında bir paraya aldık mı Ben Arfa'yı bu işten müthiş kar elde ederiz.Zaten Ben Arfa da henüz 23 yaşında ve çok genç eğer ki Galatasaray'da iyi bir sezon geçirirse Galatasaray 1-2 sene sonra kendisini büyük paralara satabilir ki kendisi de gerçekten çok iyi bir oyuncudur aman nazar değmesin. ((=

Ben Arfa'yı bilmeyenler için bir video ekledim buyrun izleyin..Bakın bakalım Hatem Ben Arfa Kimdir?


Kulüp Kariyeri
Futbola amatör olarak 1993 yılında Olympique Lyon'da başladı. 1993-2003 yılları arsında bu takımın altyapısında oynayan Ben Arfa, 2004 yılında profesyonelliğe geçti. Fransa 1. Ligi olan Ligue 1'de ilk maçına OGC Nice karşısında çıktı. Lyon'la ilk golünü ise 2006-2007 sezonunda CS Sedan'a attı.

Lyon'da 64 maça çıkıp 8 gol kaydeden Ben Arfa, 2008-2009 sezonu başında 12 milyon € karşılığında Olympique Marseille'ya transfer olmuştur.Ve şu anda 6 maçta 3 golü bulunmaktadır.
Galatasaray Ben Arfa İle İlgileniyor İddaası !!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top