Tipadam Dizi ve Film Yorumları

24 Temmuz 2010 Cumartesi

Dünyanın En Başarılı Korku Filmi Seçildi!Başlıkta da belirttiğim gibi Dünyanın en başarılı korku filmi seçildi.Benim de her serisini heyecanla beklediğim ve gelir gelmez sinema salonlarına koşup izlediğim Testere (Saw) Dünyanın en başarılı korku filmi seçildi!

Dünya çapında 730 milyon dolar gişe hasılatı yapan “Saw” (Testere) adlı korku filmi “Dünyanın En Başarılı Korku Filmi” olarak Guinness Rekorlar Kitabı’nda yerini aldı. Filmin yapımcısı Mark Burg “Friday the 13th” (13. Cuma), “Nightmare on Elm Street” (Elm Sokağı Kâbusu), “Halloween” ve “The Texas Chainsaw Massacre” gibi pek çok önemli korku klasiğini geride bırakan “Testere”nin en başarılı korku filmi seçilmesine şaşırdığını ve mutlu olduğunu söyledi.
Kanadalı yapımcılık firması Lionsgate, altı filmden oluşan “Testere” serisinin 30 milyonun üzerinde DVD’sinin satıldığını ve bu sayıyla pek çok korku filmini geçtiğini açıklamıştı. Burg, “Saw 3D” olarak vizyona girecek olan 7’nci “Testere” filminin 3 boyutlu olacağını belirtti.

Filmin 6 seriden oluşacağı söylenmişti ama son çıkan haberlere göre filmin son bölümü ya 8 yada 9 olacakmış..Zaten böyle mükemmel bir filme de bu yakışırdı.Hatta dizisin yapsalar inanılmaz ilgi görür :)
Dünyanın En Başarılı Korku Filmi Seçildi!
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

  1. Your means of explaining all in this paragraph is
    in fact pleasant, every one be capable of without difficulty know it, Thanks a lot.


    Stop by my web page - austria

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top