Tipadam Dizi ve Film Yorumları

9 Temmuz 2010 Cuma

ekolhocadersanlatim Sizi KINIYORUZ!Bizim bu sitede yada blogda emek vererek yazdığımız ve kendi cümelelerimizle 1 saat üzerinde düşündüğümüz değerli yazılarımız çok şükür ki çoğu insan tarafından ilgi görmekte.Fakat ekolhocadersanlatim.blogspot.com gibi kendi bilmez ve açtığı siteyi sadece kendi çıkarları için kullanarak kaynak göstermeden ve iznimiz olmadan kendi sitesinde yayınlayan bazı bloglarda var.Bu insanlar aynı zamanda bizim alın terimizle yazdığımız yazılarımızı görmekten gelmekteler ve emeklerimize çok büyük saygısızlık yapmaktalar.Bizim burda ilgi gören yazılarımız belli ki bazılarının iştahlarını kabartmış.Arkdaşım insanda biraz utanma olur tıpatıp yayınlama bari kendi cümlelerinle değiştirerek yayınla olmadı bari resmi değiştir bu ne rezilliktir ya.

İşte bizin yazdığımız yazı
İşte ekolhocadersanlatim sitesinin bizden çaldığı yazı

Şu yazıları kendi bilgilerinle yazmak çok mu zoruna gidiyor.Kapat siteni o zaman!Sizin gibiler yüzünden internet resmen bilgi kirliliği haline geldi.Neden açmışsın siteni çalıp çırpacaksan? İnternette sizin gibi çok insan var ve sizin gibiler yüzünden de insanda artık ne yazma iştahı kalıyor ne başka bişey.İnsanı resmen kendinizden nefret ettiriyorsunuz.Sizi Allah'a havale ediyoruz sadece.O sitenin sahibini'de kınıyoruz.Yuh size artık başka da bişey demiyoruz, YUH!!
-----------
EKLEME : ekolhocadersanlatim adlı blog sitesi bu yazımızı dikkate alıp yazısını yeniden düzenlemiştir.Umarım bu yazımızdan ders çıkarmışlardır ve umarım bundan sonra yazacakları yazılarda önce bizden izin alırlar yada aldıkları yazıya bizi kaynak gösterirler.
----------
ekolhocadersanlatim Sizi KINIYORUZ!
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

7 yorum:

 1. geçmiş olsun .
  siteyi kopyalamaya kapatmayı denemelisin

  YanıtlaSil
 2. Ya onu düşündük zaten hatta elimizde çok iyi kopyalama yasağı olan kodlar var ama kopyalama yasağı olan siteleri hem google hemde ziyaretçiler pek sevmiyor o yüzden vazgeçtik ya x( Ama yaptıkları kabul edilecek şeyler değil gerçekten çok ayıp tamamen kopyala yapıştır yapmışlar ya ~x(

  YanıtlaSil
 3. Evet ben Can'a kopyalama yasağı koymamız gerektiğini söylemiştim ama kendisi istemedi.Ama bu işe de bir çözüm bulmalıyız yani yoksa böyle olmayacak.Biz yazılarımızı kimsenin yararına yada çalanların babalarının hayrına yazmıyoruz.

  YanıtlaSil
 4. Geçmiş olsun Arkadaşlar ne diyelim bunlar gibi emek hırzıları yüzünden yazı yazasımız gelmiyor valla.

  YanıtlaSil
 5. zaten ellerine bir şey geçmez ki çalıntı içerikle

  YanıtlaSil
 6. Nasıl geçmez hocam ya sadece o gün o yazıdan 1k hit aldılar!!!Biz googlede 3.sıradayız onlar 2.sırada!!bizim yazımız 2 günde 2 bin kişi tarafından okundu onlarınki de bizim ki kadar okundu!!Google sanırım hata yaptı çalıntı yazıyı bizim önüme aldı :S

  YanıtlaSil
 7. Adamın sitesine bu sayede günde 6000 kişi giriyor ve bencede gayet iyi amacına ulaşıyor.Google'nin özgün içerik anlayışını....

  YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top