Tipadam Dizi ve Film Yorumları

15 Temmuz 2010 Perşembe

Fenerbahçe Huntelaar İçin Masaya Oturdu?! (mu?)

Bu fotomaçın uydurma haberleri hiç bitmeyecek.Ama yineden iyi oluyor milleti heyecanlandırıyorlar.Son uydurma haberde Fenerbahçe ve Marsilya'nın Huntelaar için kapıştığı.İşte fotomaçın o haberi ;

SPORT 24 kanalına konuşan Milan Başkanı Adriano Galliani, Huntelaar’ı sattıkları anda Lukas Podolski’nin Milan forması giyeceğini açıkladı.

Hollanda'nın Voetball International dergisinin internet sitesi ise Milan'ın Huntelaar için F.Bahçe, Sevilla ve Marsilya ile masada olduğunu yazdı. Şu anda tatilde olan Huntelaar'ın tatil dönüşü kararını açıklayacağı bildirildi.


Kaynak : Fotomaç 15.007.2010

Huntelaar Kimdir?
Tam adı Klaas Jan Huntelaar (d. 12 Ağustos 1983, Ajax.Hollanda'nın Ajax kentinde dünyaya gelen Klaas,futbola 1994 yılında Ajax altyapısında başladı.Burada 5-6 yıl oynayan Huntelaar,18 yaşında Ajax A Takımına geçti.Ayrıca Hollanda Ümit Milli futbol takımında da forma şansları bulan Huntelaar kısa zamanda Hollanda A Milli Futbol Takımına yükseldi. İtalya'nın AC Milan kulübüne forvet eksikliği nedeniyle transfer oldu.
Fenerbahçe Huntelaar İçin Masaya Oturdu?! (mu?)
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top