Tipadam Dizi ve Film Yorumları

28 Temmuz 2010 Çarşamba

Ligtv : Kim Kallström %90 Galatasaray'da !


Orta sahaya 'Kim' gelecek!

Ligtv'nin haberine göre Başkan Adnan Polat Anderlech'in resmi sitesinde duyurduğu Jan Polak transferinden vazgeçti ve gözünü Lyon'lu futbolcu Kallström'e çevirdi!.


Kadrosuna bir orta saha bir de santrfor katmak için transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Galatasaray'ın Jan Polak transferinden vazgeçtiği belirtilirken rotanın tekrar İsveçli Kim Kallström'e döndüğü öğrenildi.


Tecrübeli futbolcu için daha önce kulübü Lyon'la bonservis konusunda anlaşmaya varamayan Galatasaray yönetiminin görüşmelere tekrar başladığı ve önerdiği 3 milyon Euro'luk  teklifi yükselttiği öğrenildi. Kallström'ün  Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmayan eşini de ikna ettiği bildirildi.

Görüşmelerin olumlu gittiği ve Kallström'ün transferinin  birkaç gün içinde kesinlik kazanacağı belirtilirken  yönetimin forvet arayışları da sürüyor... Baptista için kulübü Roma'ya 5 milyon Euro bonservis bedeli öneren yönetimin Brezilyalı yıldızın 3.5 milyon Euro'ya varan yıllık maliyetinin transferini zorlaştırdığı ifade edildi.

Yönetimin Baptista'nın yanı sıra alternatif isimlerle de temaslarını sürdürdüğü ve bu adaylar arasından tercih yapılacağı belirtildi.  Elano'nun satışından elde edilecek geliri transferde kullanmak isteyen yönetimin bu oyuncuya talip olan Cska Moskova kulübünün fiyat artırmasını beklediği ileri sürüldü.
Ligtv : Kim Kallström %90 Galatasaray'da !
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top