Tipadam Dizi ve Film Yorumları

8 Temmuz 2010 Perşembe

Lorik Cana ve Juan Pablo Pino Galatasaray'da!

click to zoom


Transfer henüz gerçekleşmedi ve çok internet sitelerinde bile bu haber yokken benim bir takım yabancı sitelerded yaptığım araştırmalar sonucu Lorik Cana ve Juan Pablo Pino adındaki bu iki oyunucunun Galatasaray'a çok yakın olduğunu iddaa ediyorum.Canalican.CoM şimdide haberciliğe mi girdi diyecekseniz valla biz her işe gireriz derim.. ((=

Gerçi Lorik Cana transferi her yerde duyuldu artık resmi site bile açıkladı ben haberi çok önceden bilmeme rağmen yayınlamakta tereddüt yaşamıştım keşke yayınlasaymışım dedim.Diğer gelmesi yüksek ihtimalli oyuncu ise; Juan Pablo Pino.Hadi bu oyuncuları yakından tanıyalım.


Lorik Cana Kimdir?

27 Temmuz 1983 doğumlu 26 yaşındaki bu futbolcu, futbol hayatına Lausanne Sports'da başladı daha sonra ise sırasıyla Paris Saint Germain,Marsilya,Sunderland gibi takımlarda oynamış bir orta saha oyuncusudur.Arnavutluk dışında Fransa ve İsviçre vatandaşlığı da bulunan bu futbolcu kendi ülkesinde yılın futbolcusu olmaya da layık görülmüş.Bu oyuncu ise 8 Temmuz 2010 itibariyle artık resmen Galatasaray'ın oyuncusu olmuştur.

Galatasaray'a 4 yllık imza atacak olan Lorik Cana ile ilgili daha fazla bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.Sağolsun Can arkadaşımız bizim için çok güzel derlemiş. ((=

Lorik Cana'nın nasıl bir futbolcu olduğunu görmek için buraya Tıklayıp Videosunu izleyin ;)

Juan Pablo Pino
Geleceği kesin olmayan fakat gelme ihtimalinin yüksek olarak görüldüğü bir futbolcu.Geleceği kesinleştiği zaman sitemizden onun içinde ayrı başlık açacağız. ;)
Lorik Cana ve Juan Pablo Pino Galatasaray'da!
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top