Tipadam Dizi ve Film Yorumları

11 Temmuz 2010 Pazar

Milos Krasic %90 Fenerbahçe'de !

Günlerdir 2 takım arasında süren görüşmeler sanırım sonunda sonuç verdi gibi.Fenerbahçe'nin aylardır istediği Cska Moskova'nın tamam dediği ama Juventus yüzünden aklı karışık olan Krasic'in bir türlü karar veremediğini biliyoruz..Son gelişmelere göre Juventus Dzeko ile görüşmelere başlayınca Krasic'i 2.plana atmış ve Fenerbahçe'nin önünü açmış :)

CSKA Moskova ile anlaşan yönetim, Sırp yıldızı da yıllık 3.8 milyon Euro’ya ikna etti. İmza artık an meselesi...

Krasic'in transferinin sonuçlanmasının an meselesi olduğunu hem Ligtv hemde Fanatik okuyucularına duyurdu o yüzden bizde sizlere duyurma gereği duyduk..

Milos Krasic Kimdir?

Fenerbahçenin gündemindeki Sırp yıldız 1 Kasım 1984 Kosova doğumlu. 1.85 boyunda 75 kilo olan genç futbolcu orta sahanın sağında görev yapıyor.

Yıldızı CSKA Moskova’da parlayan Krasic geçen sezon 26 maçta 9 gol attı. Bu sezon hala devam eden Rusya liginde ise 10 maçta 2 gol attı. 2010 Dünya kupasında Sırp Milli Takımı ile Güney Afrika’da idi ancak ilk turda elenmeleri üzerine takımına ve transfer görüşmelerine geri döndü.

= Süper Yetenek Milos Krasic =


Milos Krasic %90 Fenerbahçe'de !
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top