Tipadam Dizi ve Film Yorumları

6 Temmuz 2010 Salı

Yazar Aranıyor ? Yazar Ol Para Kazan!
Sitemize yazar almayı düşünüyoruz ? Peki şartlar nedir,kazancınız ne olacak ?

Biz bu işi eğlence,vakit geçirmek veya stres atmak için yapıyoruz.Herhangi bir gelir beklentimiz yada blog yazarlarına verdiğimiz herhangi bir ücret yok. Sitemizde yazarak kendinizi geliştirebilir, hatta bize yazma konularında danışarak bu işin inceliklerini de öğrenebilirsiniz. Şuanda sitemize reklam alımlarını da durduğumuz için yazarlarımıza herhangi bir ücret ödememekteyiz ama ileriki zamanlarda bu da olur inşallah.
CanAliCan.BLoGspot.CoM Yazma Kriterleri

 • Blogumuzda komik resimler,komik yazılar paylaşılabilir hatta tuvalate nasıl gidilir onu bile yazabilirsiniz !Yazı konusunda hertürlü yazı yazabilirsiniz ancak kesinlikle kopyala yapıştır yapılamaz!Zaten kopyala yapıştır yapanı da yaptıranı da sevmeyiz..Başka bir blog yada siteden yapılacak en ufak bir alıntıda bile o sitenin emeğine saygılı olmak açısından o siteyi kaynak göstermek zorundasınız.
 • Blogta mümkün olduğunca TÜRKÇE yazmaya ve konuşmaya özen gösterin.Emo dilinde yada msn dilindeki konuşmalar bizi rahatsız ediyor.
 • Blog yazarken günde en az bir ,en fazlada beş yazı girebilirsiniz.
 • Bloga, sanatçı albümleri ve adult içerikler dışında, istediğiniz gibi siteye içerik ekleyebilirsiniz.
 • Yukarıdaki belirtilen kriterlere uymayanlar yazarlıktan atılırlar.

 • Blogumuz gördüğünüz gibi karma ama kişisel bir blogtur,lütfen yazılarınızı da ona uygun yazınız.Sitemiz Daha 1 yaşını yeni doldurmasına karşın çok iyi ilgi görmektedir ve inşallah bu ilgi de artmaya devam edecektir.

Sen de yazar olup, kendini göstermek veya geliştirmek istersen; buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsin.
Yazar Aranıyor ? Yazar Ol Para Kazan!
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları

2 yorum:

 1. Yazarçizer (Güncel Yazarlar Topluluğu) olarak biz de gönüllü yazarlık sistemi üzerine çalışıyoruz. Siz bir de ücret vermişsiniz :) Tebrik ederim... Bu sayede hem siteniz, hem de editörler para kazanmış oluyor sanırım...

  YanıtlaSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top