Tipadam Dizi ve Film Yorumları

8 Ağustos 2010 Pazar

Küresel Isınma Benim Umrumda.

Şu havalarda Ankara'da bulunmaktan nefret ediyorum.Ama her sene bir aksilik ve tamda ağustosun ortasında Ankara sıcağında çirkinleşmek.Öğle sıcağında bırak yumurtayı kuru fasülye bile pişirebilirsiniz.Sıcaklık mevsim normallerinin çok çok üzerinde..O kısacık etekler,şortlar.Hatta bikiniler bir işe yaramıyor bu yaz..Çıplakta gezilmezki oturuyoruz mecburiyetten evde.Az önce markete gidiyim dedim parkın içinden geçiyorum tam; ayağmı basmamla çamura girmesi bir oldu tüm ayağımın.Ne yapayım yani bu sıcakta terlik değilde botmu giymeliyim.Sonra terlemeye başlıyorsun,sürekli duş alsanda,kuvette yatsanda nafile..Birde istenmeyen tüyler var tabi.Ah kadın olmanın zorluğu,leş gibi koku yapıyor kendinden tiksiniyorsun bazen.ee eda bunlar doğal diceksiniz.Bence hiçte değil ki birileri bizimle oyun oynuyor.

Aşık olmak istemiyorsun resmen.Sevgilimle buluşmaya çekinir oldum.Hem kim yazın beni beğenirki?Kendimi biryerlere kapatmak istiyorum..Kuaföre gidelim desek hani fön falan, sıcakta ensene yapışıyor saçlar.Sonra karşındaki adamın ter kokusu ve ayak kokusunun karışımı.Hayattan soğumaya bir sebep daha..

Bulunduğum şehirde denizde yok.Havuza gitmek zaten başlıbaşına bir olay.Bikaç gün önce gittim günübirlik tabi,yarım yamalak yandım.Amele yanığı.Sinirim bozuldu.Karnım ağrımaya başladı.Uyarılar gelmeye başladı.Pişik olucaksınnn edaa...Hep kot pantalonla geziceksinn..İçimdeki sesi çıkarıp birgüzel dövmek istedim.Sonuç? Evime geldim.

Sonra babamla oturup Ps de maç yaptık. O young boys ben Fenerbahçe* En azından Ps'de yendik:)
Evinizde oturun arkadaşlar sıcaklık sürekli çoğalıyor.Lütfen terimizin üzerinden parfüm sıkıp kendimizi atmayalım doğaya.Oturun bigüzel.Öptm by.
Küresel  Isınma Benim Umrumda.
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

1 yorum:

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top