Tipadam Dizi ve Film Yorumları

26 Ağustos 2010 Perşembe

Şampiyonlar Ligi 2010-2011 Sezonu Grup EşleşmeleriŞampiyonlar Ligi'nde ki tek temsilcimiz olan Bursaspor,çekilen kura çekimi sonucunda Manchester United,Valencia ve Rangers'in bulunduğu 'C Grubu' na düştü!..

Tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek Bursaspor'u gruplarda zorlu rakipler bekliyor.Yeşil beyazlı ekibimiz Şampiyonlar Ligi'nde C Grubu'na düşerken,Manchester United,Valencia ve Rangers ile eşleşti.Bursa böylece Valencia'da forma giyen Mehmet Topal'a da rakip oldu.

Aslında Bursaspor iyi gruba düştü de diyebiliriz çünkü diğer gruplarda çok zorlu ekipler vardı.Özellikle de 'G Grubu' tam bir ölüm grubu oldu!!G Grubu'nda Milan,Real Madrid ve Ajax gibi şimdiye kadar Şampiyonlar Ligi'ni 20 kez kazanmış 3 takım bulunuyordu.Belki birçok Bursalının gönlü bu gruptaydı ama eğer Bursa bu gruba düşseydi büyük facialar yaşanabilirdi!

A GRUBU Inter
W.Bremen
Tottenham
Twente

B GRUBU Lyon
Benfica
Schalke
Hapoel

C GRUBU Manchester United
Valencia
Rangers
Bursaspor
D GRUBU Barcelona
Panathinaikos
Kobenhavn
Rubin Kazan

E GRUBU Bayern
Roma
Basel
Cluj

F GRUBU Chelsea
Marsilya
Spartak Moskova
Zilina

G GRUBU Milan
Real Madrid
Ajax
Auxerre

H GRUBU Arsenal
Shakhtar
Braga
Partizan

-GRUP MAÇLARI- Kura çekiminde, 4'er takımdan oluşan 8 grup belirlenecek. Aynı ülke takımları gruplarda karşı karşıya gelmeyecek.


Anahtar Kelimeler : Bursaspor,şampiyonlar ligi,2010-2011 sezonu,bursanın şampiyonlar ligi kura çekimi,bursanın zorlu rakipleri,bursasporun şampiyonlar ligindeki grubu,2010-2011 yılı şampiyonlar ligi eşleşmeleri,bursasporun gurubundakiler
Şampiyonlar Ligi 2010-2011 Sezonu Grup Eşleşmeleri
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top