Tipadam Dizi ve Film Yorumları

13 Eylül 2010 Pazartesi

Kıvanç Tatlıtuğ (Sekiz) ve Haluk Bilginer (Kenan Birkan) Ezel Dizisinin Yeni Üyeleri Oldu!


Bugun Ezel dizisinin yeni sezondaki ilk bölümü yayınlandı.Neredeyse 2.5 aydır beklediğim dizi çok iyi bir başlangıç yaptı yeni sezona..Zaten sanırım tek izlediğim dizide budur :).Gelişen olaylar,sürpriz gelişmeler,yeni süper kadro ve daha birçok şeyle Ezel yeni sezona yine damgasını vuracak gibi!..

Kenan Birkan'ı Haluk Bilginer'in oynayacağını günler öncesinden biliyorduk zaten ama Kıvanç Tatlıtuğ'un diziye katılmasını sanırım çoğu kişi benim gibi beklemiyordur.Aslında kamera yavaş yavaş gösterirken acaba Kıvanç mı? diye sordum ama gerçekten hiç beklemiyordum.Yine de helal olsun adamlara müthiş bir kadro kurmuşlar!

Tuncel Kurtiz, Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ aynı karede bir arada!! Oha!! diyesim var aslında :) Ezel her türlü uçar bu sezon artık!..

Kenan Birkan rolü de Haluk Bilginer'e amma yakışmış.Gerçekten de rolünün hakkını veriyor.Artık bakalım yeni stiliyle Kıvanç Tatlıtuğ yani dizideki rolüyle Ramiz dayının torunu ve en büyük düşmanın en iyi adamı bize neler yaşatacak?


Kafama takılan tek şey dizinin sonunda Kıvanç Tatlıtuğ'un ''konuk oyuncu'' olarak tanıtılmasıydı.Yani dizi sırasında öyle bir konuşuldu ki en az 5-6 bölüm oynamazsa olmaz ki bu da konuk oyuncu olmaz dedirtiyor bana.Neyse artık ilerleyen bölümlerde herşeyi göreceğiz ;)Ramiz Dayının Torunu = İşte Sekiz'in (Kıvanç Tatlıtuğ) Hikayesi
Ramiz'in oğullarından Selim öldürülürken yanında oğlu Ramiz vardı. Oğlunu okuldan alan Selim vurulmuş,küçük Ramiz'in silgisi ise ölümüne delil olarak Dayı'ya gönderilmişti.O çocuğun Kenan Birkan tarafından büyütüldü ve çocuğun adı Ramiz olduğu için Sekiz lakabını kullanılıyor.

Anahtar Kelimeler : Kenan Birkan kim?,ezelin 13 eylül 2010 salı tarihli yeni sezon yeni bölümü,kıvanç tatlıtuğ ezelde mi?,kıvanç tatlıtuğun ezeldeki rolü nedir?,kıvanç tatlıtuğ ezelde konuk oyuncu mu?,ezelin yeni sezon kadrosu nasıl?,kenan imirzalıoğlu ile kıvanç tatlıtuğ ezelde buluştu,kıvanç tatlıtuğun yeni konsepti,ramiz dayının torunu kim?,Kıvanç tatlıtuğun dizideki adı sekiz?
Kıvanç Tatlıtuğ (Sekiz) ve Haluk Bilginer (Kenan Birkan) Ezel Dizisinin Yeni Üyeleri Oldu!
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top