Tipadam Dizi ve Film Yorumları

17 Ekim 2010 Pazar

Webmastersitesi.Com ile Farkı Sizde Yaşayın!Daha önce yazmayı düşünüyordum fakat bir türlü fırsat bulamadığım için yazamıyordum.Daha doğrusu sürekli unutuyordum :) Her zaman ki gibi WS'de gezerken yeni bir yarışma başlığıyla karşılaştım ve madem yarışma var,zaten yazacaktım bende değerlendiriyim bunu bari dedim.

Şimdi gelelim yazımızın asıl kısmına..Webmastersitesi aklınıza geldiğinde ne düşünüyorsunuz? diye sorarsanız diğer arkadaşlar gibi fantastik cevaplar vermeyeceğim tabiki.Aslında versem iyi olur ama amaç az da olsa insanların yüzünü güldürüp bilgilendirmek..

Sanırım WS'ye geçen 3 yada 4 ay gibi kısa süre önce bir arkadaşımın önerisiyle üye oldum ve gerçekten birçok samimi arkadaşla tanıştım ve iş yaptım.Özellikle iş yapanlar arasındaki güven son derece ileri düzeyde ve gerçekten kafanızda hiç soru işareti olmuyor..

Hani diyeceksiniz şimdi ''Niye diğer sitelerde güven problemi mi var?'' diye,hani zaten şimdiye kadar adam gibi zaman ayırdığım bir WS var birde R10 var.Allah'a şükür ne r10'da ne de WS'de hiç bir zaman dolandırılmadım.Şimdiye kadar WS'de tanıştığım arkadaşlarla en az 10'a yakın iş yapmışımdır ve hepsiyle de helalleşerek yaptık işlerimizi.Neyse daha fazla uzatıp sizleride sıkmamak için sözlerimi birkaç cümle ile tamamlayacağım..

Belki biliyorsunuzdur ki Webmastersitesi'nin sloganı ''geleceğe webmasterlar yetiştirmek'' ki gerçekten de bunu yaparken hakkını veriyorlar.Ben daha çok domain satış-alış,reklam bölümleri ve kodlamalarla zaman geçirsem de genel olarak WS'de aktifim ve bu durumumdan gayette memnunum.Webmastersitesi'ni yeni Webmasterlarımıza ve bu işe girip girmemeyi düşünen herkese öneririm..Ahlaklı,güvenilir,samimi ticaret ve birçok konuda yardımlar için ilk tercihiniz WS olsun ;)
no image
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top