Tipadam Dizi ve Film Yorumları

28 Aralık 2010 Salı

Blogger Ücretli Domainlere Erişim Sorunu Çözümü (28 Aralık 2010)

Daha önce yaşanan sorun ne yazık ki bugün tekrar yaşandı ve birçok site sahibi sitesine erişemedi.Bende dahil birçok site sahibi blog sitesine erişemedi ve binlerce ziyaretçiden mahrum kaldı..


Bu durumu iyice araştırdım ve bazı sitelerde bununla ilgili bilgilere ulaştım.Orada anlatılanları uygulayınca siteme ulaşmayı başardım.Şuan itibariyle Türkiye'den de giren birçok kişi var fakat giremeyenlerde olabilir,yani daha tam oturmamış olabilir.O yüzden 1 gün düşük hitlerle idare edeceğiz artık.Neyse daha fazla uzatmadan yapacağımız işlemlere geçelim..Herhangi bir sorununuz olursa lütfen yorum olarak yazın bize..


Bütün CNAME kayıtlarınızı ve A kayıtlarınızı silin.Daha sonra yeni bir A kaydı oluşturup "74.125.93.121" yeni çalışan ip adresini kullanınız.Ardından Başlat - Çalıştır - cmd - ipconfig/flushdns işlemini yapınız.En geç 10 dakika içerisinde erişim sağlayacaksınız.


Blogger/Google custom domain yeni ip adresi: 74.125.93.121

DNSPark için ayarlar :Godaddy için ayarlar :İHS için ayarlar :


Natro.com için ayarlar :Anahtar Kelimeler : blogger sitelerime erişemiyorum,neden blogger sitelerime giremiyorum,siteme ulaşamıyorum,28 aralık salı günü siteme giremedim nedeni nedir,blogger sitelerine giriş yapamıyorum,blog sitelere giriş için çözüm yolları,ücretli domainlere erişim sorunu
Blogger Ücretli Domainlere Erişim Sorunu Çözümü (28 Aralık 2010)
  • Başlık : Blogger Ücretli Domainlere Erişim Sorunu Çözümü (28 Aralık 2010)
  • Yazar :
  • Tarih: Salı, Aralık 28, 2010
  • Etiketler :
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top