Tipadam Dizi ve Film Yorumları

1 Ocak 2011 Cumartesi

Vodafone 2011 Internet Kampanyası:Süper İnternet Hakkında BilgiVodafone 2011 yılına çok hızlı bir giriş yaptı.Vodafone Süper Internet kampanyası ile ocak ayı boyunca tüm Vodafoneliler cep telefonları ile internette özgürce gezebilsinler diye 100 mb internet paketi hediye ediyor.Bu süper kampanyayı kesinlikle kaçırmamalısınız ;)

Hediyenizi alabilmek için SUPER yazıp, 3636'ya göndermeniz yeterli. Bu yazıyı cep telefonundan yazdım mesela. :) Kampanya ile ilgili detaylı bilgileri ben daha sonra sizlerle paylaşacağım.Not : Bu arada bu yazıyı ortağımın sitesinde görüp oradan büyük ilham aldım diyebilirim :) Şimdiden söylüyorum bana kızmasın lütfen çünkü sayfayı güncel tutmak için bu yazıyı almam gerekiyordu.Şuan siteye pek ilgi gösteremediğim için idare etsin bir süre beni.Zaten ha onun sitesi ha benim sitem ne fark eder ki ;) 

Anahtar Kelimeler : vodafone 2011 kampanyaları,vodafon hattı 2011 kampanyaları neler,vodafonun süper internet kampanyası hakkında bilgi,vodafonun süper internet kampanyası nasıl yapılıyor
no image
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top