Tipadam Dizi ve Film Yorumları

27 Şubat 2011 Pazar

Google'de Görsellere 241543903 Yazınca Neden Kafası Buzdolabında Olan İnsanlar Çıkıyor?Nedir Bu?Can Dostum Güzel İnsan Mehmet Asım ÖKSÜZ'ün facebook'ta duvarında yazdığı bu yazıyı merak edip bir araştırayım dedim ve çok ilginç sonuçlarla karşılaştım :) Google’ın görsellerine 241543903 şeklinde bir arama yaparsanız kafasını buzdolabına sokmuş bir takım insanlar ile karşılaşıyorsunuz.Yanında bir de bir not ile.İnsanların kafalarını buzdolabına sokup bu şekilde fotoğraf çekip bir yerlere upload edip bu şekilde isimlendirmelerini öneriyor bu not..

Bu olay hakkında farklı görüşler.. :))

-Buzdolabının kapağı kapanınca ışık sönüyor mu sorusunun cevabını arayan tarikatın gizli üyeleridir. bu sebepden hiçbirisinin suratı görünmez.

-İlerde buzdolabı markası olacak, reklam amaçlı yapılıyor.. akp’nin işidir.

-Sırrını ancak ve ancak devlet bahçeli’nin açıklayabileceği sihirli sayılar bütünü.

Bir takım taraftar grubu ise tezahürat olduğunu “ibne dolap sana kafam girsin” sloganıyla yola çıktıklarını belirtiyor..Anahtar Kelimeler : 241543903 rakamlarını googleye yazınca neden böyle tuhaf resimler çıkıyor,241543903 sayısı ne anlama geliyor,241543903 sayısını googlede görseller kısmına yazınca neden başı buzdolabına girmiş insan fotografları çıkıyor?
no image
  • Yorum Yap
  • Facebook ile Yorum Yap

0 yorum:

Yorum Gönderme

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top