Tipadam Dizi ve Film Yorumları

3 Mayıs 2011 Salı

Doğa için çal 3 – Gesi Bağları,Çemberimde Gül Oya,Çayelinden Öteye (Videolu)İlk defa Facebook'ta dinleyip haberdar olduğum ''Doğa için çal'' ekibi son olarak 3. klipleriyle hayranlarının karşısına çıktılar.Aslında bu bir ''Ağaçlar.net'' projesiymiş.Fırat Çavaş,doğdukları illeri,yaşadıkları mekanları,zevkleri,yaşama bakış açıları farklı 45 müzisyeni,varolan gerçekleri bir kez daha hatırlatmak için bir araya getirmiş!..

Daha önce aynı ekip ilk olarak Divane Aşık Gibi şarkısını ve ardından Uzun İnce Bir Yoldayım şarkısını yapmışlardı.Bu muhteşem şarkılarla binlerce izleyicinin dikkatini çekmişlerdi ve devamında da şuan yazdığım yazıda ki klibi çektiler.Neyse daha fazla uzatmak istemiyorum,herkese şimdiden iyi seyirler dilerim ;)


.

Anahtar Kelimeler : doğa için sende çal 3ü dinle,doğa için çal çemberimde gül oya dinle,çayelinden öteye 10 dklık video izle,bir sürü sanatçının söylediği şarkıları dinle,gesi bağlarını söyleyen sanatçıları dinle
no image
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları

2 yorum:

  1. Evet ben de bunun facebookta dinlemiştim. İlk çalışmalarını da diğer sitemde eklemiştim. İyi iş çıkarıyorlar adamlar. Helal olsun.

    YanıtlayınSil
  2. Ben bu seferkini çok fazla beğenmedim ama sırf sevcan orhan için izliyorum, dinliyorum :))

    YanıtlayınSil

Yorum yaparken dikkat edilmesi gerekenler;

1. Türkçe yazım ve dilbilgisi kurallarına uyunuz.
2. Hakaret içeren yorumlarda bulunmayınız.
3. Yorumlarınızın konu ile alakalı olmasına çalışınız.
4. Yorumlarınızda yasa dışı hiçbir bağlantı linki vermeyiniz.
5. Yorum Formunu doldurduktan sonra Profil Seç -> ADI/URL bölümünden isminizi yazıp yorum yaparsanız size karşı bir hitap şeklimiz olur.
6. Kurallara uymayan yorumlar silinmektedir...

Top